دبیر قرارگاه احمدی روشن استان گلستان مطرح کرد

انتشار تصویری از اسامی ۴۵ قاضی فاسد در گلستان / اسناد در اختیار رئیس قوه قضاییه است

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان در صفحه اینستاگرامی خود تصویری از اسامی ۴۵ قاضی سابق این استان که در جنگل خواری‌ها دست داشته‌اند، قرار داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمد شاهکوهی، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان در ۱۶ بهمن امسال خبر داد که اسناد جنگل خواری ۴۵ قاضی سابق گرگان به دست رئیس قوه قضاییه رسیده، اما به نظر می‌رسد روند رسیدن اسناد به حجت الاسلام رئیسی، با موانعی همراه بوده است.

شاهکوهی و گروه همراهش این اسناد را با تحقیق درباره وضعیت واگذاری اسناد اراضی جنگل‌های استان گلستان به ویژه در روستای زیارت گردآوری کرده است. این اسناد با تحقیق محلی و میدانی به دست آمده و شاهکوهی پیش از این، درباره این اسناد با رئیس کل دادگستری استان گلستان و دادستان این استان جلساتی را برگزار کرده است.

شب گذشته، دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«در این برگه اسامی ۴۵ قاضی فاسد در گلستان آمده که بیشتر از ۲۰ سال چندین هکتار از اراضی جنگلی گلستان را ملک طِلق خود کرده و در مقابل با صدر تا ذیل نظام، از دستگاه‌های نظارتی بازرسی گرفته تا دستور مستقیم رهبر انقلاب ایستاده اند!

بعد از اتمام تحقیقاتمان نسبت به جنگل خواری قضات گلستان در آبان ماه، تا امروز از در و دیوار قوه قضاییه بالا رفتیم تا بالاخره بتوانیم از سد کسانی که سعی داشتند این پرونده منتشر نشود، بگذریم و اسنادمان را به دست خود رئیس قوه برسانیم.

بعد از چندین ماه دست به یقه بودن با کسانی که سر راهمان انسداد ایجاد کردند، این پرونده در اختیار قوه است. باید دید چطور ریاست قوه قضاییه در مقابل چاق‌ترین و ریشه دارترین پرونده فساد قضاد در گلستان عمل خواهد کرد.»

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار