به همت بسیج دانشجویی استان کرمان صورت گرفت؛

کارگاه تولید ماسک راه اندازی شد

خط تولید ماسک به همت دانشجویان و با کمک ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان آغاز به کار کرده است که در نظر دارد روزانه هزار عدد ماسک را به بازار تزریق کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سیدسجاد مهدوی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد:ازتاریخ ۲۰ اسفند ماه خط تولید ماسک به همت دانشجویان و با کمک ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان آغاز به کار کرد.

مهدوی ادامه داد: باتوجه به اعلام آمادگی سپاه برای تولید ماسک، با هماهنگی‌های انجام شده با وزارت صنعت،ممعدن، تجارت و دانشگاه علوم پزشکی کرمان قرار به انجام فعالیت در این حیطه گذاشته شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان تصریح کرد: کارگاهی که در آن مشغول به کار هستیم در ناحیه بسیج دانشجویی کرمان قرار گرفته که حدود ۲۵ دستگاه چرخ خیاطی در دو شیفت صبح و عصر به دوخت ماسک مشغول هستند.

وی با اشاره به اینکه افرادی که ماسک تولید می کنند بانوان دانشجو وجهادگر کرمانی هستند عنوان کرد: این کارگاه تا زمانی که ماسک مورد نیاز بازار را تامین کند به فعا لیت خود ادامه می دهد لذا در نظر گرفته شده است که روزانه حدود هزار عدد ماسک را روانه ی بازار کنیم.

انتهای پیام/ی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار