آقای رئیسی! به ماجرای ارتباط سلبریتی‌ها با مجری «من و تو» رسیدگی کنید

بسیج دانشجویی ۲۲ دانشگاه کشور طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواستند به صورت ویژه به موضوع ارتباط برخی از سلبریتی‌ها با مجری شبکه «من و تو» رسیدگی کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییبسیج دانشجویی ۲۲ دانشگاه کشور طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواستند تا به صورت ویژه به موضوع ارتباط برخی از سلبریتی‌ها با مجری شبکه معاند «من و تو» رسیدگی کند.

 
متن این نامه به شرح زیر است:
با صلوات با محمد و آل محمد و با احترام به استحضار می‌رساند، با توجه به انتشار برخی اخبار مبنی بر ارتباط برخی اهالی هنر و رسانه با یکی از مجریان شبکه‌های معاند و اهمیت موضوع از این جهت که اهالی فرهنگ و هنر هر جامعه‌ای از مهمترین و موثر‌ترین افراد آن جامعه برای هدایت مردم به سمت ارزش‌های انسانی و الهی هستند خواهشمندیم در شرایط کنونی که این شبکه‌ها همه جانبه دشمنی خود را با اعتقادات و مقدسات مردم ایران عیان کرده و هتاکی را به اوج خود رسانده و به قهرمان ملی مردم ایران یعنی سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی بی احترامی می‌کنند و رهبری گروه‌های رسانه‌ای ضدانقلاب را بر دوش می‌کشند، ارتباط تاثیرگزاران هنر و رسانه را با این رسانه‌ها مورد بررسی و پیگرد قضایی قرار دهید.

آیا دشمنی چنین افراد معاندی با نظام، انقلاب و فرهنگ و هنر مردم ایران برکسی پوشیده است؟!

آیا این چنین ارتباطاتی برخلاف منافع و فرهنگ و مقدسات مردم ایران نیست؟!

آیا نمی‌توان این ارتباط را مصداق ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی «هر کس یا گروهی با دول خارجی متخاصم به هر نحو علیه جمهوری اسلامی ایران همکاری نماید، در صورتیکه محارب شناخته نشود به یک تا ده سال حبس محکوم می‌گردد.» مصوب سال ۱۳۹۲ دانست؟

با توجه به این تفاسیر و اهمیت این مسئله خواهشمند است دستور رسیدگی به این پرونده را به طور ویژه و اختصاصی در دادسرای فرهنگ و رسانه قوه قضائیه صادر نموده تا در صورت ارتکاب جرم، مرتکبین به سزای اعمال خود برسند

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار