دانشجویان بسیجی، از زحمات مدافعان سلامت مردم تقدیر کردند

دانشجویان بسیجی دانشگاه های کردستان در مراسمی از کادر درمان بخش کرونای استان کردستان با اهدای گل و شیرینی تجلیل به عمل آوردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مراسم مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کردستان ضمن قدردانی از خدمات پرسنل پزشکی از خدمات این افراد در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تجلیل کرد.

 

توحید رستمی گفت: امروز نیروهای دانشجویی ما در این شرایط توانایی کمک به کادر پزشکی را دارند و ما دانشجوهای متخصص و دوره دیده ای هم در کارگروه های مختلف تقسیم بندی کردیم تا اگر کادر درمان در صورت صلاحدید و نیاز اجازه همکاری بدهند از حضورشان بهره ببریم.

 


وی گفت: خط تولید ماسک و لباس هم توسط دانشجویان ما در دانشکده فنی خواهران امروز افتتاح میشود تا محصولات تولیدی در اختیار کادر درمان قرار بگیرد.

 


رستمی همچنین با اشاره به هجمه دشمنان در شرایط کنونی به نظام سلامت عنوان کرد: توسط دشمن هجمه های در حال انجام است تا نظام سلامت را ناکارامد نشان دهد که به حمدالله آمار سلامت و سازمان بهداشت جهانی در جهت مخالف آن هم نشان از کارامدی و  نیز رتبه دوم کنترل و مبارزه از سوی نظام بهداشت کشور را نشان می دهد.

 

وی عنوان کرد: هجمه دشمن با وجود زحمات کادر درمانی به نظام سلامت نه تنها نتیجه بخش نیست بلکه منجر به تقویت روحیه پرسنل زحمتکش ما شده است تا هرچه سریعتر در راستای خاموشی این اپیدومی گام بردارند.

 


رستمی همچنین عنوان کرد: در قرارگاه جهادی، دانشجویی مبارزه با ویروس کرونا اقداماتی از جمله تشکیل کانال تلگرامی با امار بالا جهت تسهیل اطلاع رسانی و تشکیل ۶ کارگروه برای انجام اقدامات ارزشمند و موثر انجام شده است.

 

 

در این مراسم لیلا امینی از دانشجویان حاضر در مراسم در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جبهه را بیمارستان و دشمن را ویروس کرونا دانست که کادر درمانی رزمندگان و مدافعان امنیت و سلامت مردم هستند که به حق این خاکریز را هم رها نکردند و با از خودگذشتگی از دل و جان خود مایه گذاشتند.

 

وی بیان کرد: در هر صحنه ای انقلاب ما نفر و رزمنده برای دفاع دارد و امروز ما دست پرستاران و پزشکان این خاکریز نبرد را می بوسیم و قدردان زحماتشان هستیم.

 

 

یکی دیگر از دانشجویان هم در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: خوشبختانه ولایت سید علی خامنه ای حریم دارد و امروز هم کادر درمانی مدافعان این حریم شدند تا این کوئید و ویروس را شکست دهند و مردم را به آرامش برسانند.

 

آقای رحیمی بیان کرد: دانشگاه و دانشجوی بسیجی در هر جبهه ای که باشد مدافع و یار و یاور مدافعان است و امروز هم با دل و جان در خدمت کادر درمانی هستیم تا همه با هم این ویروس را شکست دهیم.

 

وی گفت: نیروهای بسیجی در هر خط مقدمی حاضر با همکاری با ارگان های انقلابی هستند و با دل و جان هم که شده به پرسنل خدوم و کادر درمانی کمک خواهند کرد تا از بار سختی این ویروس بکاهند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار