شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان:

صدای مردم مسلمان هند را به همه مردم دنیا برسانید

در پی اقدامات غیرانسانی برخی از هندوهای متعصب و زجرکش کردن زنان و مردان مسلمان هندی، دانشگاه های استان گلستان خواستار شنیدن صدای این مردم بی پناه شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان در پی جنایات و زجرکش کردن دختران و زنان و مردان مسلمان هندی که دل هر بیننده ای را به درد آورده است دولت هند را مسئول این جنایات دانستند و از جامعه بین الملل و همچنین مسئولین ارشد نظام خواستند که با صلابت دراین مورد ورود و از سکوت کردن پرهیز کنند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

🔻إنِ اسْتَنْصَرُوکُمْ فِى الدِّینِ فَعَلَیْکُمُ النَّصْرُ... ؛ اگر گروهى (مومنان مهاجر) به خاطر حفظ دین و آئینشان از شما یارى طلب کنند، بر شما لازم است که به یارى آنان بشتابید.»

🔻همزمان با درگیری تمام جوامع بشری با ویروس کرونا که ضمن رعایت نکات بهداشتی و سرعت شیوع نباید با آن غیر عادی رفتار کرد و تمام رسانه ها و ارتباطات جمعی را به آن سمت برد و مسلمانان هندوستان که توسط بودائیان و هندوهای افراطی این کشور و همچنین همکاری نیروهای دولتی، مورد هجوم وحشیانه قرار گرفته اند،را از یاد برد.در این میان مطابق معمول نهاد های به اصطلاح بین المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر و دولت های دروغگوی غربی با سکوتی معنادار بار دیگر هویت جنایت کار و استاندارد های دوگانه خویش را در تاریخ ثبت نمودند خصوصا برخی حاکمان جنایت کار کشور های اسلامی که این بار هم خنجر خیانت و سکوتشان در قلب امت اسلامی فرو رفت.

🔻آیا لازم نیست در چنین شرایطی از امت اسلامی  صدای رسای محکومیت مشرکان و جنایت کاران و حمایت از مظلومان هند شنیده شود؟
چرا دستگاه دیپلماسی از ظرفیت هایی چون جنبش عدم تعهد و یا مجموعه های متشکل از کشور های اسلامی در این راستا استفاده نمی کند؟ چرا مسئولان بلندپایه جمهوری اسلامی، روسای قوا و خصوصا شخص رئیس جمهور در قبال این جنایات سکوت کرده اند؟

🔻در این میان از مردم عزیز ایران و فعالان فضای مجازی و رسانه های مستقل و انقلابی درخواست می کنیم تا صدای مردم هند را به همه مردم دنیا برسانند به خصوص  در شرایطی که امپراطوری رسانه ای غرب هیچ اراده ای برای حمایت از مظلومان و انتشار اخبار جنایت های هند ندارد.

🔻بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان اقدامات دولت هندوستان را به شدت محکوم نموده و موکدا بر دستگاه دیپلماسی فرض می داند اعتراض شدید خود را نسبت به کشتار مردم مسلمان هند به دولت این کشور اعلام نماید.

" شورای تبیین مواضع حوزه بسیج دانشجویی امام خامنه ای (مدظله العالی) دانشگاه گلستان"

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار