بیانیه دفتر بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد درباره حملات متجاوزانه دولت ترکیه

دفتر بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد درباره حملات متجاوزانه دولت ترکیه اعلام موضع کرد


به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی تهران بزرگ /  متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَیَعْلَمَنَّ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا وَلَیَعْلَمَنَّ الْمُنَافِقِینَ (عنکبوت/11)

کشوری که سالها مسئله ی فلسطین و آزادی قدس شریف را شعار و بازیچه ای برای محبوبیت خود در بین جوامع اسلامی قرار داده بود ،حال با گذشت زمان چهره ی واقعی خود را نمایان کرده و تمام قد در برابر دشمنان اصلی رژیم غاصب صهیونیستی موضع گیری میکند. و نه تنها به اشغال نظامی بسنده نمیکند،بلکه با حملات و بمباران های غیر قانونی دست به کشتار جوانان آن کشور و هم پیمانانش میزند، و با پررویی تمام خود را مدافع صلح و ثبات جامعه ی اسلامی میداند. و حال با بی شرمی تمام در بمباران های مستقیم خود، رزمندگان ایرانی و لبنانی و سوری را به شهادت رسانده، که این امر گناهیست نابخشودنی.
بهتر است رژیم ترکیه چشمان خود را باز کند و ببیند، چه کسانی را به شهادت رسانده است؟ رزمندگان ایرانی را که نمک پرورده ی مکتب سلیمانی بوده اند و خواب را از چشمان آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی ربوده اند؟ و یا رزمندگان حزب الله لبنان که با مقاومت خود در برابر دشمنان اسلام تبدیل به سمبلی برای جهاد و ایستادگی شده اند. شما چه کسانی را به شهادت رسانده اید؟
دستان رژیم ترکیه به خون هایی آغشته شده است ،که به زودی دامنگیرش خواهد شد و آنها را در روؤیای شیرین تبدیلِ ترکیه به امپراطوری عثمانی خفه خواهد کرد.
امیدواریم رژیم ترکیه دست از اشغالگری های غیر قانونی و کشتار مردم سوریه بردارد ،وگرنه باید منتظر ورود هرچه بیشتر تابووت های نظامیان ترکیه به کشورشان باشند.
والسلام

 

ارسال نظر


captcha