دکتر بالایی: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی آماده کمک برای مقابله با ویروس کرونا هستند.

جانشین سازمان بسیج دانشجویی گفت: بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی این آمادگی را دارند که به کمک مجموعه‌های ذیربط برای مقابله با ویروس کرونا بیایند.


به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی تهران بزرگ /  دکتر حمید بالایی، جانشین سازمان بسیج دانشجویی در نشست هماهنگی فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در مقابله با ویروس کرونا گفت: ظرفیت شبکه ای، قابل استفاده و قابل بهره برداری در بسیج دانشجویی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا وجود دارد و بسیج دانشجویی در تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور این آمادگی را دارند که در قالب ظرفیت‌های موجود و با کمک گروه‌های جهادی به کمک مجموعه‌های ذیربط بیاید.


وی با اشاره به عملیات روانی دشمن در خصوص ورود ویروس کرونا به ایران گفت: بی بی سی ۳۸ خبر در مورد ورود ویروس کرونا به ایران تولید کرده است.

بالایی تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته توسط دانشجویان بسیجی و با همکاری اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی در راستای آرامش بخشی به جامعه و آگاه سازی مردم کلیپ‌هایی تولید و در سطح استان‌ها توزیع شده است همچنین با توجه به ظرفیت‌هایی که گروه‌های جهادی وجود دارد می‌خواهیم بدانیم که چه کمکی می‌توانیم به وزارت بهداشت کنیم.

وی به تعطیلی اردو‌های راهیان نور به دلیل ورود ویروس کرونا به کشورمان اشاره کرد و افزود: با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها به خوبی می‌توانیم از ظرفیت دانشجویان و شبکه دانشجویان بسیجی در دانشگاه‌های علوم پزشکی در جهت مقابله با ویروس کرونا استفاده کرد.

ارسال نظر


captcha