برگزاری پنجمین جشنواره ققنوس تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد

مهرداد توکلی گفت: زمان دقیق برگزاری پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس پس از مساعد شدن شرایط فعلی، از طریق خبرگزاری های معتبر و بسترهای ارتباطی جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.


به گزارش روایط عمومی بسیج دانشجویی تهران بزرگ/  مهرداد توکلی گفت: زمان دقیق برگزاری پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس پس از مساعد شدن شرایط فعلی، از طریق خبرگزاری های معتبر و بسترهای ارتباطی جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.

 

به نقل از  روابط عمومی پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس تهران بزرگ، مهرداد توکلی دبیرکل این رویداد فرهنگی و هنری با اعلام این خبر گفت: با عنایت به اینکه شرکت کنندگان این جشنواره دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند و با توجه به دستور مراجع ذی صلاح مبنی بر تعطیلی دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجویی کشور، در جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره جهت بهره مندی حداکثری دانشجویان و عموم مردم از برنامه های راهبردی و آثار برگزیده جشنواره تعویق این رویداد فرهنگی هنری را تصویب کردیم.

وی افزود: تمامی دبیران و داوران رشته های ۱۱ گانه جشنواره از آثار ارسالی ابراز رضایتمندی کرده که قطعا این جشنواره در ایام برگزاری با استقبال حداکثری مخاطبان مواجه می شود.

توکلی تاکید کرد: در حال حاضر هماهنگی های ستاد اجرایی جشنواره در دبیرخانه دائمی جشنواره با قدرت تمام در حال انجام است و امیدواریم پس از مساعد شدن شرایط با تعیین زمان مناسب، دانشجویان و جامعه هنری کشور نهایت استفاده از این رویداد بزرگ را داشته باشند.

وی ادامه داد: درخواست ما از همه دانشجویان و عموم مردم این است تا اطلاعات دقیق جشنواره را از کانال جشنواره و تماس با دبیرخانه دریافت نمایند که زمان دقیق برگزاری پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس تهران بزرگ متعاقبا از طریق خبرگزاری های معتبر اعلام خواهد شد.

قابل ذکر است که اطلاعات تکمیلی تنها از طریق کانال های جشنواره در پیام رسان های بله و تلگرام به نشانی @qoqnoos5th  و صفحه جشنواره به نشانی @qoqnoos5th_festival میباشد.

ارسال نظر


captcha