آمادگی کامل گروه‌های جهادی برای کمک به کنترل کرونا و خدمات‌رسانی به مردم در صورت وقوع سیل

معاون جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به ورود ویروس کرونا به کشور هم گفت: گروه‌های جهادی درباره کنترل ویروس کرونا آمادگی لازم را در سراسر کشور دارند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییصادق مفرد معاون جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به بارش‌های اخیر در برخی مناطق کشور گفت: با توجه به بارش‌هایی که اعلام شده در برخی استان ها مانند لرستان، خوزستان، ایلام، چهار محال بختیاری، غرب اصفهان، قم و استان مرکزی احتمال سیلاب وجود دارد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به نکات ایمنی تاکید کرد: متاسفانه در برخی مناطق که سال گذشته در سیل با مشکل مواجه شدند اتفاق خیلی جدی برایی حل مشکل رخ نداده و در صورت عدم توجه به مسائل ایمنی ممکن است حادثه سال گذشته تکرار شود.

مفرد در ادامه با اشاره به برخی ناهماهنگی ها و عدم همکاری و تعامل برخی دستگاه‌های دولتی با گروه‌های مردمی گفت: با وجود خدمات گسترده سال گذشته گروه های جهادی متاسفانه نگران این هستیم این عدم تعامل باعث ایجاد حادثه شود و با سردرگمی نیرو‌های مردمی مواجه شویم.

معاون جهادی سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: گروه‌های جهادی هم اکنون در استان لرستان حضور دارند و در تخلیه خانه‌ها به مردم کمک می‌کنند این کار باید توسط دولت صورت گیرد، اما کاری فعلا انجام نشده است.

وی همچنین با اشاره به ورود ویروس کرونا به کشور هم گفت: گروه‌های جهادی در خصوص کنترل ویروس کرونا هم آمادگی لازم را در سراسر کشور دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار