شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان:

شرکت در انتخابات دوم اسفند اراده ملت ایران را برای رویارویی با نظام سلطه ثابت می‌کند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گلستان از مردم و دانشجویان دعوت کردند تا در انتخابات مجلس یازدهم حضوری پرشور داشته باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های گلستان از مردم و دانشجویان دعوت کردند تا در انتخابات مجلس یازدهم حضوری پرشور داشته باشند.

در این بیانیه آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

" إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّى یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم " (سوره رعد، آیه ۱۱)
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!

شروع یکمین سال گام دوم انقلاب اسلامی با عرصۀ دیگری برای بیعت دوبارة مردم همیشه در صحنه با آرمان‌های والای امامین انقلاب اسلامی همراه شده و آزمون دیگری برای اثبات وفاداری ملت شریف ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در پیش است. مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات، لبیک به ندای رهبر فرزانۀ انقلاب اسلامی و لبیک به راه سیدالشهدای جبهه‌ی مقاومت " سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" است. در انتخابات پیش رو، عزت و عظمت ملت ایران، بار دیگر با خلق «حماسه ای» به رخ جهانیان و دشمنان نظام اسلامی کشیده خواهد شد و به یاری خداوند، دیگربار تمامی آرزو‌های اردوگاه استکبار جهانی به خوابی پریشان و آشفته مبدل خواهد گشت.

بی شک وظیفۀ شرعی و دینی تمام ملّت آزاده و سربلند ایران است که با شرکت یکپارچه و حماسی در انتخابات ۲ اسفند، اراده ملت ایران را برای رویارویی با نظام سلطه ثابت کنند.

ان شاءالله، دانشجویان دوشآدوش مردم شریف ایران اسلامی با انتخابی آگاهانه و انقلابی، اختیار قانون گذاری امور کشور را به دست مجلسی انقلابی، ولایتمدار، پرتلاش، متخصص، متعهد و دلسوز خواهند سپرد؛ زیرا که به فرمودة امام راحل (ره) «میزان رأی ملت است».

ما دانشجویان خود را برای شرکت پرشور در این میثاق پرشکوه، ملزم و متعهد میدانیم و از تمام مردم شهیدپرور و سرافراز ایران برای شرکت حداکثری در این انتخابات دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار