به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زرقان برگزار شد؛

یادواره شهدا عملیات والفجر ٨ و اربعین شهادت سردار دلها

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زرقان، به مناسبت اربعین شهادت سردار سلیمانی و گرامیداشت شهدای عملیات والفجر٨ نمایشگاهی با موضوعات مختلف برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان زرقان، به مناسبت اربعین شهادت سردار سلیمانی و گرامیداشت شهدای عملیات والفجر٨  نمایشگاهی با موضوعات مختلف برگزار شد.


غرفه فضای مجازی، غرفه شهدا، غرفه ماکت عملیات والفجر هشت، غرفه مهدویت، غرفه انقلاب اسلامی و غرفه راهیان نور از جمله غرفه های برگزار شده در این نمایشگاه بود.

 این برنامه با حضور مسئولین شهرستانی، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان فارس، سردار دانشمندی فرمانده لشکر عملیاتی و دو خانواده از شهدای دفاع مقدس همراه بود.

سردار دانشمندی در بخشی از سخنان خود توصیه ای به جوانان معلم و آحاد مردم جهت حضور پرشورتر انتخابات داشت.

وی تاکید کرد از فرصت های بعمل آمده جهت تربیت دانش آموزان تراز انقلاب غفلت نشود.

سجاد طاهری مسئول بسیج دانشجویی شهرستان زرقان از عوامل برگزارکننده این یادواره قدردانی کرد و در این باره گفت: شایسته است بابت برگزاری یادواره شهدا و اربعین سردار دلها به میزبانی دانشگاه فرهنگیان از کلیه دست اندرکاران، دلسوزان و نیروهای خدوم و ارزشی شهرمان به ویژه ستاد یادواره شهدا، ریاست محترم دانشگاه، ناحیه مقاومت بسیج سپاه زرقان، پایگاه بسیج دانشجویی و سایرین تشکر کنم و زحمات با ارزش آنها را ارج می نمایم. ان شاءالله موجبات تجدید بیعت ملت عزیز و شهیدپرور شهرستان زرقان با آرمان های امام و شهیدان و ناامیدی دشمنان قسم خورده و تداوم راه اسلام و قرآن و انقلاب باشد.

گفتنی است در پایان مراسم از دو خانواده معظم شهیدان حاجی زمانی و شهید امینی تجلیل شد.

ارسال نظر


captcha