اجلاسیه نهایی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد ، ۲۹ بهمن در دانشگاه یزد برگزار می شود

مسئول بسیج دانشجوی استان یزد از برگزاری اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان با توجه به شهادت سردار سلیمانی با عنوان «مریدان مقاومت» همراه با اجتماع سه‌هزارنفری سلیمانی‌ها در شامگاه ۲۹ بهمن در سالن ورزشی امام علی (ع) یزد خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به تشکیل ستاد کنگره شهدای دانشجو استان که از ۵ سال پیش به ریاست رییس دانشگاه یزد و عضویت مسئولین دانشگاه های استان و نهادهای مربوطه تشکیل شده افزود: هدف از تشکیل این ستاد برنامه ریزی جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محیط های دانشگاهی استان در قالب های متنوع فرهنگی می باشد.

 
دبیر ستاد کنگره شهدای استان از برگزاری  ۲۵ یادواره شهدا در سطح دانشگاه های استان طی یکسال گذشته خبر داد و افزود:
اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان با توجه به شهادت سردار سلیمانی با عنوان مریدان مقاومت همراه با اجتماع ۳۰۰۰ نفره سلیمانی ها برگزار خواهد شد.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد اظهار داشت: امسال برنامه با سخنرانی دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و حجت الاسلام سیدحسین آقامیری همراه خواهد بود و مرضیه هاشمی مستندساز، خبرنگار و گوینده آمریکایی مهمان و مدعو ویژه مراسم است.
 
پورمیرزایی ادامه داد: اجرا و پرده خوانی محمد اسماعیلی، اجرای تئاتر توسط بازیگران فیلم اخراجی ها اصغر نقی زاده و ابوالفضل همراه نیز از دیگر بخش های این اجلاسیه است.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به شهادت شهید قربانی در سانحه ی هوایی، طبق آخرین آمار و اسناد موجود، تعداد شهدای دانشجو استان، ۱۳۵ شهید است و گفت: ان شاالله در اجلاسیه پایانی که روز سه شنبه ۲۹‌بهمن ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ورزشی امام علی(ع) دانشگاه یزد برگزار خواهد شد از خانواده شهید قربانی به صورت ویژه از سوی ستاد کنگره شهدای استان تجلیل خواهد شد.
 
پورمیرزایی در پایان با اشاره به برگزاری جشنواره رویش به عنوان یکی دیگر از مصوبات ستاد کنگره شهدای استان افزود: اختتامیه این جشنواره در هفته های آینده با معرفی برگزیدگان در بخش های مختلف هنری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار