مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون:

برخی از کاندیداها از پاسخگویی واهمه دارند/ شجاعت پاسخگویی یک شاخصه برای کاندیدای اصلح است

در دور قبل نماینده فعلی شهرستان از حضور در برنامه پاتوق مطالبه گری گریزان بود و در جمع دانشجویان حاضر نشد و بعداز اینکه به مجلس راه یافت دیدیم که در پاسخگویی به مردم نیز واهمه داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون در حاشیه برگزاری پاتوق های مطالبه گری از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت کاندیداها در برنامه پاتوق مطالبه گری یک شاخصه مهم برای محک زدن کاندیداهاست. چرا که شجاعت پاسخگویی یک شاخصه برای کاندیدای اصلح است. کاندیدایی که از حضور در پاتوق مطالبه گری و پاسخگویی به دانشجویان واهمه دارد، قطعا اگر وارد مجلس شد از پاسخگویی به مردم نیز واهمه دارد.


هادی صحرابان افزود: در دور قبل نماینده فعلی شهرستان از حضور در برنامه پاتوق مطالبه گری گریزان بود و در جمع دانشجویان حاضر نشد و بعداز اینکه به مجلس راه یافت دیدیم که در پاسخگویی به مردم نیز واهمه داشت.

مسئول بسیج دانشجویی کازرون در ادامه اظهار داشت: کاندیداهایی که در دوره قبل و این دوره  نیز ثبت نام کرده اند از این برنامه استقبال کرده اند و برخی از کاندیداهای این دوره از جمله کاندیداهای شاخص شرکت کرده یا اعلام آمادگی کرده اند.

وی با اشاره به برنامه پاتوق مطالبه گری گفت: پاتوق مطالبه گری با حضور تعدادی از نخبگان و تشکل های دانشجویی و نمایندگان رسانه های کازرون، باحضور کاندیداهای تایید صلاحیت شده مجلس در حال برگزاری است.

مسئول بسیج دانشجویی کازرون ضمن اشاره به اهداف برگزاری سلسله نشست های پاتوق مطالبه گری بیان داشت: این نشست ها به منظور افزایش بصیرت و آگاهی بخشی، شفافیت انتخاباتی، شناخت بیشتر از کاندیداهای شهرستان و ایجاد شور و نشاط سیاسی در محیط های دانشجویی و جامعه برگزار می شود.

صحرابان تصریح کرد: قصد داریم پس از برگزاری این سلسله نشست ها، پرسش و پاسخ های مطرح شده میان دانشجویان و کاندیداها را در قالب صوت و تصویر و همچنین مکتوب از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر کنیم تا همشهریان هم بتوانند با آرا و افکار و برنامه های کاندیداها آشنا شوند.

مسئول بسیج دانشجویی کازرون خاطرنشان کرد: این نشست فارغ از دسته بندی های سیاسی و قومی قبیله ای و با حضور کاندیداها برگزار می شود و بسیج دانشجویی فقط برگزارکننده این جلسات است و با همه کاندیداها هماهنگی های لازم صورت پذیرفته که ان شاءالله به صورت روزانه خبر این نشست ها منتشر خواهد شد.

کلیدواژه ها


کازرون مجلس انتخابات

ارسال نظر


captcha