مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز:

فارغ از سیاست زدگی، بستری برای معرفی کاندیدها فراهم میکنیم

تشکل های دانشجویی در راستای وظایف خود در قبال جامعه و دانشگاهیان، جهت روشنگری و شفاف سازی فضای انتخاباتی و کمک به شناسایی کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب آگاهانه به فعالیت می پردازند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حامد علی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز از برگزاری سلسله نشست های انتخاباتی با عنوان "الگوی حکمرانی" خبر داد.


علی زاده با اشاره به فضای این روزهای دانشگاه شیراز گفت: گروه ها و جناح های سیاسی مختلف در یک هفته باقی مانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از پیش در تکاپو هستند تا کرسی های مجلس را به نام خود ثبت کنند. فضاهای دانشجویی نیز متفاوت و پویاتر از همیشه در حال گذار است و با توجه به اهمیت فضای نخبگانی و تاثیر آن بر جامعه، نگاهی متفاوت به دانشگاه ها می باشد.

وی افزود: تشکل های دانشجویی در راستای وظایف خود در قبال جامعه و دانشگاهیان، جهت روشنگری و شفاف سازی فضای انتخاباتی و کمک به شناسایی کاندیدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب آگاهانه به فعالیت می پردازند.

این فعال دانشجویی ایجاد بستری برای بیان دیدگاه کاندیدها را از وظایف بسیج دانشجویی عنوان کرد و بیان داشت: در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز و انجمن اسلامی دانشگاه شیراز با هدف معرفی چهره ها و نامزدهای انتخاباتی، فارغ از نگاه سیاست زده و جناحی، بستری را فراهم کند تا کاندیدهای مختلف با بیان برنامه ها و دیدگاه های خود در زمینه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، دانشجویان را با رویکرد خود آشنا کنند.

علی زاده با اعلام اسامی کاندیدهای دعوت شده گفت: این نشست با حضور برخی از کاندیدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از جمله: ابراهیم عزیزی، منصوره طاهری، صمد مومن بالله، جعفر قادری، روح الله نجابت، غلامحسین اسکندری، علیرضا پاک فطرت، مهمین شمسایی و محمدرضا محمدی کشکولی همراه خواهد بود.

سلسله نشست های انتخاباتی با شعار انتخاب آگاهانه، مجلس عالمانه تحت عنوان "الگوی حکمرانی" روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه (27 تا 29 به بهمن ماه)، ساعت 18 در محل تالار علامه جعفری دانشکده الهیات دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

این برنامه با همکاری انجمن اسلامی دانشگاه شیراز همراه است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار