فعال دانشجویی در سخنرانی پیش از خطبه های کازرون:

تخم مرغ دزد اگر وارد مجلس شود شتر دزد می شود!

نسبت به شفافیت اقتصادی اموال خویش و منابع مالی تبلیغاتی خویش مردم را مطلع سازید.از ریخت و پاش های تبلیغاتی بپرهیزید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دانشجوی بسیجی محمدمهدی شجاعی در سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه این هفته شهر کازرون با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار داشت: مردم عزیز اگر دچار تعصبهای قومی و گروهی  شدند و یا در تور تبلیغات رنگارنگ و فریبنده برخی از کاندیداهای ضعیف النفس گرفتار شدند، حقیقتاً باید پاسخگوی اکثریت جامعه، و در فردای قیامت پاسخگوی شهدا باشند.


این فعال دانشجویی با اشاره به دلسری برخی از مردم نسبت به انتخابهای گذشته گفت: قاعدتا در بین کاندیداها فردی که نمره کامل داشته باشد وجود نخواهد داشت چرا که همه ما ممکن الخطا هستیم و معصوم نیستیم اما می شود به فردی که بالاترین نمره را برای خادمی و وکالت مردم دارد را انتخاب نماییم.

محمدمهدی شجاعی با هشدار نسبت به ورود پولهای کثیف در تبلیغات افزود: مردم عزیز می بایستی از کاندیداهایی که با پولهای کثیف و مسئله دارد به دنبال فریب و دزدیدن آرای مردم هستند دوری کنند چرا که تخم مرغ دزد اگر وارد مجلس شود شتر دزد می شود! کاندیدایی که اخلاق و قانون را در تبلیغات انتخاباتی رعایت نمی کند و آنها را پایمال می کند ، مطمئناً اگر به مجلس راه یابد حقوق مردم را در برابر منافع خویش پایمال خواهد کرد. کاندیدایی که با دادن وعده و وعیدهای دروغ مردم را  ساده لوح فرض نماید و به دنبال جذب ارای آنها باشد ، مسلماً در دوران نمایندگی نیز برای مردم ارزشی قائل نیست.

وی با اشاره به اینکه راحت ترین راه شناخت اصلح را با مراجعه به افراد صالح و مومن می توان یافت افزود: اگر مردم عزیز ما خودشان نتوانند شایسته ترین را در جمع کاندیداها بیابند ، بهترین راه این است که ببینند بیشتر انسانها صالح و مومن و پاک به سمت کدام کاندیدا سوق پیدا کرده اند و مسلما او شایسته ترین کاندیدا است.

شجاعی در ادامه توصیه هایی به کاندیداها کرد و افزود: نسبت به شفافیت اقتصادی اموال خویش و منابع مالی تبلیغاتی خویش مردم را مطلع سازید.از ریخت و پاش های تبلیغاتی بپرهیزید و بجای هزینه های اینچنینی آنها را در امورات خیریه و اشتغالزای خانگی برای زنان سرپرست خانوار و ازدواج جوانان قرار دهید.

وی اظهار داشت: در مصرف کاغذ و اقلام تبلیغاتی تا آنجا که ممکن است بکوشید تا محیط زیست و زیبایی دیارمان مخدوش نشود. از بداخلاقی های سیاسی در جهت سیاه نمایی از وضعیت موجود کشور و تخریب رقبایتان جدا بپرهیزید .از سخنان تنش زا و وحدت زدا به شدت دوری کنید.

این فعال دانشجویی در ادامه بیان کرد: نسبت به تشریح وظایف واقعی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تلاش کنید تا فرهنگ انتظارات و توقعات مردم نسبت به وکلایشان اصلاح شود. و از وعده و وعید دادن های کاذب خودداری نمایید.در تمام شئون انتخابات قانون را فصل الخطاب قرار داده و نسبت به اجرای آن ملزم باشید.

وی در پایان با اشاره به حمله برخی به شورای نگهبان و زیر سوال بردن انتخابات گفت: متاسفانه افرادی که برآمده از رای مردم  با همین سازو کارهای انتخاباتی و نظارتی بوده اند و بارها در کسوت نمایندگی مردم در قوای مقننه و مجریه حضور داشته اند امروز بخاطر منافع حزبی و سیاسی خود نهاد مقدس شورای نگهبان را زیر سوال می برند.

ارسال نظر


captcha