طرح اعتلا تحول بنیادین در بسیج دانشجویی در پی دارد

مسئول بسیج ناحیه دانشجویی کردستان طرح اعتلا را عامل تحول در بسیج دانشجویی عنوان کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /توحید رستمی بیان کرد: این طرح ارزشمند که در راستای بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شده است، می تواند به خوبی همگام با برنامه های بسیج دانشجویی تحول عظیمی را ایجاد کند.

 

وی عنوان کرد: این سند و منشور مهم و اساسی می تواند یک گام و مسیر روشن برای چهل سال آینده جوانان باشد، و بسیج دانشجویی هم می تواند در زمینه طرح اعتلا و هم گام با گام دوم انقلاب هدایتگر مناسبی برای پیشبرد این هدف عظیم باشد.

 

رستمی گفت: طرح اعتلا و تحول سازمان بسیج دانشجویی قاعدتا یک کار ارزشمند و کم نظیر است که با مطالعات فراوانی که انجام شده است، دارای پختگی و جامعیتی قابل قبول است که قاعدتا سرنخی برای هدایت و روشن شدن مسیر خواهد بود.

 

 وی بیان کرد: تحول راهبردی که به پشتوانه طرح اعتلا در بسیج دانشجویی روی خواهد داد، موجب تسری اهداف گام دوم انقلاب در سایر بخش ها و بدنه بسیج خواهد شد و این تحول می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی شود.

 

رستمی عنوان کرد: در زمینه طرح اعتلا که خاصتا مربوط به دانشگاه و بسیج دانشجویی است، اقدامات خوب و ارزشمندی روی داده است و  فعالیت های بسیج دانشجویی در قالب مجموعه های مختلف تحت عناوین متنوع در بستر دانشگاه در حال انجام و شکل گیری است که بعد از آغاز مجدد فصل تحصیلی روند شکل گیری این اقدامات تسری بیشتری خواهد یافت.

 

وی گفت: پویا کردن دانشگاه و سپردن امور در انجام فعالیت های مختلف همگی به وسیله جوانان انجام خواهد شد و ظرفیت پنهان جوانان محک زده خواهد شد که این خود یک گام موثر و رو به جلو است.

 

وی بیان کرد: تحولی که طرح اعتلا در بسیج دانشجویی ایجاد خواهد کرد می تواند آفریننده خلاقیت، توسعه، پیشرفت و کارورزی و کارآفرینی باشد.

 

وی همچنین اذعان کرد: بسیج یکی از عناصر زنده و پویا در دانشگاه است که خوشبختانه طرح اعتلا و گام برداشتن در مسیر بیانات گام دوم انقلاب زمینه ساز تحول و توسعه در این مجموعه انقلابی و جوانگرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار