بسیج دانشجویی شهرستان جهرم خطاب به شورای نگهبان:

حمایت خود را از مواضع صریح شورای نگهبان قاطعانه اعلام می کنیم

حمایت خود را از مواضع صریح شورای نگهبان قاطعانه اعلام می کنیم و از تمامی افرادی که در امور این نهاد مهم خلل ایجاد می کنند، در هر سطح و در هر ارگان اعلام برائت می کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی شهرستان جهرم در پی حمایت از شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نامه ای خطاب به این نهاد نوشت. این نامه به شرح زیر است:


شورای نگهبان، عماد ملت و دین و مایه اطمینان و سکینه قلب مؤمنین است و در حقیقت نبض نظام اسلامی به شمار می‌رود. وقتی شورای نگهبان مثل همه دوره‌های گذشته آن، قوی و قاطع و دقیق باشد، موجب آرامش کسانی می‌شود که دلشان برای اسلام می‌تپد و آرزویشان تحقق اهداف اسلامی و شریعت حقه نبویه است.  ( بیانات در مراسم بیعت اعضای شورای نگهبان، 21 خرداد 1368)

اعضای محترم شورای نگهبان شهرستان جهرم!

با سلام و احترام

دانشگاه و جریان دانشجویی از آغاز تا کنون کوشیده است در مسیر پیشرفت و توسعه ی کشور در زمینه های متفاوت، رشد و تعالی، عدالت خواهی و سایر ارزش های اخلاقی و عملکردی گام بردارد تا بتواند نقش کلیدی خود برای اعتلای شرایط کشور را به خوبی ایفا کند و از عهده ی مسئولیت مهم و راهبردی خود یعنی آگاهی بخشی و روشنگری به خوبی برآید.

این جریان همواره تلاش کرده است از سیاست زدگی و بازی های سیاسی به دور باشد تا بتواند آزادانه و به دور از تعلقات مالی و موقعیتیِ افراد، در هر زمان و مکانی زبان گویای مردم و نیاز های آنان باشد.

چه آن زمان که دانشجویان این مرز و بوم در بیرون راندن دشمن مستکبر آمریکایی و تسخیر لانه ی جاسوسی نقش بسیار موثر و مستقیمی ایفا کردند، چه در تنگناهای مهم معیشتی و علمی که این گروه وارد میدان شدند و برای کشور و مردم افتخار آفرینی کردند و چه اکنون که در بحث انتخاب نمایندگان اصلح عَلَم روشنگری و مبارزه با بی قانونی ها را مجدانه و قاطعانه برافراشته اند.

متاسفانه در ایام انتخابات برخی افراد معلوم الحال که به کرسی نمایندگی مجلس نه به دید محلی برای خدمت، که مکانی برای رانت، لابی گری و منفعت طلبی می نگرند سعی می کنند تا در مواضع دستگاه بسیار مهمی چون شورای نگهبان که به فرموده ی مقام معظم رهبری (دامت برکاته) جایگاه بسیار مهمی دارد ((و اگر خدای ناکرده روزی شورای نگهبان تضعیف بشود ـ چه تضعیف حیثیتی و چه تضعیف هویتی و درونی ـ مطمئناً ضربه‌ای جبران ناپذیر به انقلاب خواهد خورد (بیانات در مراسم بیعت اعضای شورای نگهبان، 21 خرداد 1368))) با تهدید و باندبازی خلل ایجاد کرده و از این راه ضربات خود را هر چه بی شرمانه تر بر پیکره ی نظام، انقلاب اسلامی، آینده و رفاه مردم عزیزمان وارد سازند.

همان ها که هر گاه مسئله ای همسو با منافع شوم آنان است سکوت می کنند و چون علیه منافع جاه طلبانه ی آن ها اقدامی مطابق با قانون و شرع صورت می گیرد، زمین و زمان را به هم می دوزند تا از حق خود ساخته و ناحق خود دفاع کنند، گویا کشور و مردم را محلی برای سود بردن ها و قدرت طلبی های افراطی خود می بینند!

ما دانشجویان به نمایندگی از تمامی دانشجویان شهرستان دارالمومنین جهرم از زحمات شما کمال تشکر را داریم، حمایت خود را از مواضع صریح شورای نگهبان قاطعانه اعلام می کنیم و از تمامی افرادی که در امور این نهاد مهم خلل ایجاد می کنند، در هر سطح و در هر ارگان اعلام برائت می کنیم.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم
بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی جهرم
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد جهرم
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور جهرم

والسلام علی من التبع الهدی

ارسال نظر


captcha