بیانیه دفتر بسیج دانشجویی شهرستان آباده به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن؛

بهمن ۵۷ تجلی اراده و خواست مردم

بهمن ۵۷ تجلی اراده و خواست مردمی سربلند بود که با اشتیاق "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" را به پیروزی رساندند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی شهرستان آباده به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن به مناسبت ٢٢ بهمن و یازدهین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:


بسم الله القاصم الجبّارین

وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْبَاطِلَ إِنَّ الْباطِلَ کَانَ زَهُوقاً (سوره اسرا آیه ۸۱)
و بگو حق آمد و باطل نابود شد به راستی که باطل همواره نابود شدنی است.


انقلاب اسلامی ایران به لطف الهی در حال عبور از چهل سالگی می باشد.

۲۲ بهمن امسال کمی متفاوت تر از سالهای دیگر خواهد بود، چرا که ۲رویداد مهم و بزرگ در پیش روی ملت بصیر ایران قرار دارد.

اول آنکه مصادف با اربعین شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت و همچنین، ۲ اسفند ماه امسال در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار داریم.پس از این نظر اهمیت ویژه ای دارد.

در چهل و یکمین سالگرد این انقلاب با شکوه شاهد هستیم که همچنان انقلاب پویا و زنده است و مقتدرانه و عزتمند به سوی رشد و بالندگی به پیش می رود، این قیام با شکوه به عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است.

قیامی که با اتکاء به اراده مردم و تأسی از رهنمودهای امامین انقلاب با اقتدار، مظاهر تجدد غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و موثر ساخت.

بهمن ۵۷ تجلی اراده و خواست مردمی سربلند بود که با اشتیاق "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" را به پیروزی رساندند و اکنون در بهمن ۹۸ انقلاب ۴۰ سالگی خود را پشت سر گذاشته و با کوله باری از تجربه شاهد امتی مستقل و آزاد است که با افتخار به گذشته انقلاب و امید به آینده، مقاوم و استوار در برابر دشمنان از استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی شان محافظت می کنند.

اکنون انقلاب اسلامی وارد گام دوم گردیده و بعد از شهادت سردار سلیمانی بار دیگر به گفتمان پایداری و مقاومت لبیک گفته و با قدرت به حرکت خود ادامه می دهد و تا پیروزی نهایی و آزادسازی قدس شریف و بازگرداندن آن به مسلمانان از پا نخواهند نشست.

دفتر بسیج دانشجویی شهرستان آباده ضمن دعوت از همه مردم، بویژه دانشجویان و اساتید گرانقدر جهت شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ماه و نشان دادن وحدت و همدلی خود پیش چشم جهانیان خواستار است در راستای ادای دین خود به خون شهدای انقلاب و شهدای مدافع حرم بخصوص در سالروز اربعین سردار شهید سلیمانی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در ادامه آن حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و تشکیل مجلسی قوی و انقلابی با رای بالا، ان شاءالله با پایبندی به آرمان های امام راحل(ره) و ارزشهای نظام و انقلاب و منویات امام خامنه ای (مدظله العالی) سربلند باشید.

کلیدواژه ها


یوم الله ٢٢ بهمن آباده

ارسال نظر


captcha