یادداشت/ مینا انصاری؛

انتقامی سخت تر، از مستکبرین میگیریم

عهد خواهیم بست که تا آخرین قطره خون همچون سردار سلیمانی محکم و قدرتمند جلوی دولت های مستکبر خواهیم ایستاد و انتقامی سخت تر از قبل از آنها خواهیم گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مینا انصاری مسئول تحلیل و بررسی دانشگاه پیام نور واحد رستم به مناسبت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نوشت:


بسم الله القاصم الجبارین

درخت انقلاب اسلامی در آستانه چهل و یکمین سالگی خود با خون شهدای کشورمان تنومندتر شد.

تلفیق چهل یکمین سالگرد انقلاب با چهلمین روز درگذشت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اتفاقی نیست؛ بلکه تاریخ سازی عجیب و زیبایی است که همه مردم ایران آن را بخوبی تعبیر کرده اند و دریافته اند که حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مدافع جانشان را کف دست گذاشته و فدای این انقلاب کرده اند و البته اگر چه حاج قاسم توسط دولت خبیث و بزدل آمریکایی ها به شهادت رسید اما این احمقانه ترین و ذلیلانه ترین کاری بود که میتوانستند انجام دهند چرا که امروز هزاران قاسم سلیمانی دیگر علمدار این انقلاب شده اند.

امروز ما دانشجویان و دانش آموختگان این سرزمین با رهبر عزیز انقلاب عهد خواهیم بست که تا آخرین قطره خون همچون سردار سلیمانی محکم و قدرتمند جلوی دولت های مستکبر خواهیم ایستاد و انتقامی سخت تر از قبل از آنها خواهیم گرفت.

اینک در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی مردم کشور عزیز ایران سربلندتر و مغرورتر از همیشه در این جشن بزرگ حضور خواهند داشت.

مبارکمان باد این پیروزی و تسلیت باد چهلمین روز شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار