در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن

امضای طومار مخالفت مردم مبنی بر مذاکره با آمریکا

مردم بیرجند طومار مخالفت با هرگونه صحبت از مذاکره با آمریکا را امضا کردند که این طومار به همت قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی تهیه شده بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /   قرارگاه شهید احمدی روشن خراسان جنوبی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن تریبون آزاد با موضوع انتخاب قوی، ایران قوی برگزار کردند.


عنوان این تریبون آزاد از بیانات رهبر انقلاب در سخنرانی‌های اخیر ایشان برگرفته شده و در آن مردم انقلابی شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نظرات خود را در خصوص نقش مردم در انتخابات مجلس و قوی شدن ایران اسلامی بیان کردند.
 
همچنین در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن طوماری به همت دانشجویان به مردم ارائه شد و راهپیمایان آن را امضا کردند.
 
در  طومار دانشجویان اعلام کردند: با رفتن شهید قاسم سلیمانی به حول و قوه الهی کار و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون آلوده اند.
در زمانی که ۴۰ روز از شهادت سردار سلیمانی به دست شقی‌ترین افراد عالم می‌گذرد و زبان‌هایی حرف از مذاکره و سازش می‌زنند، حرف زدن از مذاکره به معنی پایمال کردن خون این شهید بزرگوار است چرا که جنتلمن‌های پشت میز مذاکره همان تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند.
 
---
---
 
 

در ادامه این طومار آمده است: ما مردم خراسان جنوبی هرگونه صحبت از مذاکره با آمریکا توسط مسئولین کشور را محکوم کرده و انزجار خود را نسبت به این اقدام اعلام می‌کنیم.

 
دانشجویان بیرجندی همچنین در راهپیمایی امروز با در دست گرفتن پلاکارد‌هایی خطاب به مسئولان اعلام کردند: «نند راحتی صندلی موجب شود که صدای مردم نباشید».
 
---
---
---

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار