کریم رحیمی: انتخابات، یکی از شاخص های رشد ملی ماست

مسئول شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هرمزگان، در مورد ویژگی نماینده تراز انقلاب و انتخاب اصلح، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این سال ها، بارها ویژگی های یک نماینده تراز انقلاب اسلامی را تبیین کرده اند و افراد را باید با خط کش امامین انقلاب، اندازه گیری کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حسن کریم رحیمی، مسئول شورای تبیین مواضع هرمزگان، در گفتگویی با خبرنگار ناحیه بسیج دانشجویی، در خصوص انتخابات و مشارکت مردم صحبت کرد.

وی در مورد ویژگی نماینده تراز انقلاب و انتخاب اصلح، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این سال ها، بارها ویژگی های یک نماینده تراز انقلاب اسلامی را تبیین کرده اند و افراد را باید با خط کش امامین انقلاب، اندازه گیری کرد.

مسئول شورای تبیین مواضع استان در خصوص مشارکت مردم و تبلیغات منفی آمریکا، اضافه کرد: امریکا قدرت اصلی جمهوری اسلامی را خوب میشناسد و تجلی گاه این قدرت حضور پررنگ مردم در انتخابات است. قطعا امپریالسم جهانی میخواهد انتخابات را به حاشیه ببرد و از مشارکت مردمی بکاهد، ولی غافل از اینکه مردم و جوانان و نخبگان این جامعه، هوشیار هستند.

کریم رحیمی اظهار کرد: انتخابات یکى از شاخص های رشد ملى ماست.  انتخابات فرصتی است که مردم با آمدن در صحنه، بار دیگر به قلدرهای جهان ثابت کنند که ما همواره ادامه دهنده راه شهدا هستیم و باعث عقب نشینی استکبار جهانی خواهد شد.

کریم رحیمی در رابطه با اتفاقات اخیر، تصریح کرد: با توجه به وقایع دی ماه، آمریکا دست آهنی خود که در پوششی مخملی قایم کرده بود، نمایان کرد و این اتفاقات باعث خواهد شد که مردم با حضور پر رنگ تر و با شکوه تر در انتخابات، سیلی دوم را محکم تر از سیلی اول نثار امریکا کنند؛ و از برکت خون شهید سلیمانی، انتخاباتی با شکوه خواهد شد..

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار