در طی جلسه مشترک مسئول بسیج دانشجویی هرمزگان و رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان

دانشگاه آزاد اسلامی، میزبان جلسات "پاتوق مطالبه گری انتخابات"، خواهد شد

در تاریخ ١٦ بهمن، جلسه ای با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان و مسئول ناحیه بسیج دانشجویی، در خصوص انتخابات پیش رو و اردوی راهیان نور، در محل دانشگاه آزاد، برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در تاریخ ١٦ بهمن، جلسه ای با حضور دکتر کامرانی، رئس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان و عارف رئوفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی، در خصوص انتخابات پیش رو و اردوی راهیان نور، در محل دانشگاه آزاد، برگزار شد.

در ابتدا، رئوفی با اشاره به نقش جامعه دانشگاهی و جنبش های دانشجویی استان در انتخابات، تصریح کرد: بسیج دانشجویی با هدف به کمک مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه برای انتخابات پیش رو، نقش آفرینی خواهد کرد.

وی اضافه کرد: در این راستا، قرارگاه شهید دیالمه بسیج دانشجویی هرمزگان، برنامه ای تحت عنوان "پاتوق مطالبه گری انتخابات" تدارک دیده است؛ که در فضایی عادلانه با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی به نمایندگی از مردم استان، جلساتی را با کاندیدا ها خواهیم داشت.

در ادامه، دکتر کامرانی ضمن استقبال از برنامه ریزی بسیج دانشجویی، اظهار کرد: مجموعه قشر دانشگاهی می تواند در جهت حضور حداکثری مردم، که پشتوانه نظام است و همچنین احصا و معرفی مولفه های نماینده تراز انقلاب اسلامی، نقش آفرینی کند.

آنگاه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان، آمادگی خود را برای میزبانی سلسله جلسات پاتوق مطالبه گری انتخابات، اعلام کرد.

در پایان، رئوفی از اهمیت و حضور موثر دانشجویان در اردوی راهیان نور و مناطق جنگی صحبت کرد؛ سپس دکتر کامرانی از آمادگی کامل مجموعه دانشگاه آزاد در حمایت و پشتیبانی برگزاری موفق اردوی راهیان نور این دانشگاه ، خبر داد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار