استان یزد میزبان دوره میعاد ۲ با هدف مسئله محوری

دبیر اجرایی دوره میعاد ۲ استان یزد از برگزاری این دوره با هدف مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی دانشجویان بسیجی در انتخابات در بازه ۱۰ الی ۱۳ بهمن‌ ماه به میزبانی استان یزد خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، اکبر عابدی بیان کرد: دوره میعاد ۲ با هدف مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی دانشجویان بسیجی در انتخابات در سراسر کشور در حال برگزاری است ، استان یزد در بازه ۱۰‌ الی ۱۳ بهمن ماه میزبان استان های سیستان و بلوچستان ، هرمزگان و کرمان است.

 
مسئول گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری بسیج دانشجویی استان یزد ادامه داد: در مجموع ۱۶۰ نفر از مسئولین بسیج در این دوره شرکت می کنند که این دوره در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان میبد و با همکاری دانشگاه میبد برگزار می شود.
 
وی اظهار داشت: انتظار می رود دانشجویان پس از این دوره بر خلاف حرکات غوغا سالارانه سیاسی و رسانه‌ای برخی از جریانات؛ با نگاه حل مسئله اولویت دار وارد کار فاز عملیاتی انتخابات شوند.
 
در پایان دبیر اجرایی دوره میعاد ۲ استان یزد گفت: در واقع انتخابات بهانه است و نقطه آغاز مسئله محوری و نقش آفرینی تخصصی دانشجو است که بعد از انتخابات نیز تداوم خواهد داشت و ان شاءالله بزودی شاهد رونمایی از نظام مسائل استان یزد خواهیم بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار