گویا ظریف پیام حضور میلیونی مردم در تشییع سردارسلیمانی را نگرفته است

معاون گفتمان‌سازی سازمان بسیج دانشجویی با انتقادات از اظهارات اخیر وزیرخارجه گفت: گویا آقای ظریف پیام حضور میلیونی مردم در تشییع سردار سلیمانی را نگرفته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی کیان معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه گفت: دیروز روز سختی برای ایرانی‌ها و مسلمانانی بود که این خبر را می‌شنیدند. به غیر از بهت و بعض در ساعات اولیه کاری نداشتیم که بکنیم. به نظر بنده دیروز مرزهای وقاحت و بی‌شرمی جا به جا شد.

وی افزود: براستی اینهایی که فکر می‌کنند مذاکره با کافر مستکبر بزرگ و شیطان اکبر راه حل مشکلات است به خدا و روز واپسین اعتقاد دارند؟ 

کیان تصریح کرد: دهها میلیون نفر آمدند در خیابان و انتقام از قاتل حاج قاسم سلیمانی را فریاد زدند. گویا افرادی مانند آقای ظریف پیام روشن این حضور را نمی‌فهمند. می‌گوید: « اگر آمریکا تحریم‌ها را بردارد حتی بعد از شهادت شهید سلیمانی با او مذاکره می‌کنیم! »

وی تصریح کرد: دانشجوی انقلابی شکایت این آقایان را به کجا ببرد؟ کاش امام(ره) در قید حیات بودند که ما شکایتمان را به ایشان می‌کردیم. اینها می‌گویند که در فقره تبریک « فرانسوا میتران» به شهید رجایی ایشان پاسخ تند دادند و امام نهی کردند... «میتران» کی مقام رسمی نظامی ما را ترور و به آن اعتراف کرده بود؟ اینها چرا اینقدر ساده اندیشند؟ همین‌ها هستند که با این اندیشه‌ای منقطع و پوسیده از کربلا هم درس مذاکره می‌گیرند. 

کیان گفت: باز هم به امام شکایت می بریم و از غربت یادگار و جانشین امینش آه و ناله‌مان بلند است. کاش نبودند مسئولین بی کفایتی که با لبخند کافران مستکبر سر ذوق می‌آیند و با بدعهدی و جنایتشان که موجب خشم همه ملت شده باز از اینها دل نمی‌کنند. حتی تجربه های روشن اندوخته شده را هم بکار نمی‌گیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار