گفتمان‌سازان سازش توبه کنند و به صف وحدت بخش ملت برگردند

معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: گفتمان سازان سازش باید توبه کنند و به میلیونها نفری که حول شهید بزرگ مقاومت وحدت کرده اند، بپیوندند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی کیان معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه تهران ( جمعه 27 دی 98) گفت: بیانات امروز رهبر انقلاب فصل‌الخطاب انتخاب اصل از فرع و بزرگ از کوچک است.

وی افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید یوم الله تشییع شهید سلیمانی و سیلی سپاه به آمریکا، به عنوان یک روز بزرگ مورد توجه قرار گیرد و همچنین معلوم شد که سانحه هواپیما اگرچه باید کامل بررسی شود و از حوادث مشابه پیشگیری گردد ولی نباید به بهانه این حادثه روزهای بزرگ این ایام فراموش شود.

کیان تاکید کرد: آن « سن و سال دارانی » که در این چند روز خصوصا چهارشنبه گذشته این دو اتفاق را هم عرض، بلکه حادثه هواپیما را بزرگنمایی کردند باید پاسخگو باشند. آنهایی که به موازات گامهای انتقام سخت ملت به سمت خروج آمریکا از منطقه، گام بندی هم عرض در داخل اعلام می‌کنند باید بدانند که زیر ذره بین دانشجویان انقلابی هستند. همانهایی که به جای عذرخواهی از ملت بابت بدقولی ها و دروغ های متعدد، به عذرخواهی دیگران کار دارند.

وی ادامه داد: مرز گذاشتن و محدود کردن آرمان سردار شهید سلیمانی از دیگر گزاره های نادرست مطرح شده اینهاست. وقتی شهید را فقط مدافع مرزهای ایران می‌نامند و شاخص‌ترین شهید بدون مرز را در داخل مرزها محدود می‌کنند. آنوقت معلوم است که یوم الله تشییع میلیونی و سیلی اول به آمریکا به محاق می‌رود. ملت را هم دقیقا همینگونه مرزبندی می‌کنند و حضور بی نظیر مردم در رفراندوم مقاومت، معادل حضور چند صد نفری عده ای جاهل تعریف میشود که به عکس شهید توهین میکنند.

کیان یادآور شد: این افراد به جای گام بندی و فرار رو به جلو، باید با دوری از تنبلی و شجاعت کشور را قوی کنند البته اگر بلد باشند. این آقایان که معمولا نقش سامری قوم موسی را به خود می‌گیرند، باید دست از دعوت مردم به گوساله پرستی بردارند و از خیانت شرکای اروپایی این گوساله عبرت بگیرند.

وی گفت: در یک جمله باید گفت گفتمان سازان سازش باید توبه کنند و به میلیونها نفری که حول شهید بزرگ مقاومت وحدت کرده اند، بپیوندند، این هشدار دانشجویان انقلابی است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار