بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار:

آمریکا در تلاش است تا با موج سواری بر حادثه اخیر، انتقام ضربه های موشکی عین الاسد را بگیرد

آمریکا در تلاش است تا با موج سواری بر حادثه اخیر، انتقام ضربه های موشکی عین الاسد را بگیرد.آمریکا در جنگ سخت ضربه عمیقی دریافت کرده و تلاش میکند با جنگ نرم شکست خود را جبران کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان، بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار پیرو حوادث اخیر بیانیه ای را صادر کرد که متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ اصْبرِْ وَ مَا صَبرُْکَ إِلَّا بِاللَّهِ وَ لَا تحَْزَنْ
عَلَیْهِمْ وَ لَا تَکُ فىِ ضَیْقٍ مِّمَّا یَمْکُرُون

‏ ( و صبر کن در آنچه به تو رسید و نیست صبر تو مگر به توفیق خدا. و غمگین مشو بر تسلط یافتن ایشان بر لشکر تو. و مباش دلتنگ از آنچه مکر با تو می‏کنند )

سوره نحل آیه ۱۲۷

خبر کوتاه و دردناک بود. پس از گذشت ۳ روز از سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۳۷، ستاد کل نیروهای مسلح طی بیانیه ای اعلام کرد که سقوط هواپیما توسط سامانه پدافند ایران رخ داده است.

بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌ی داغداران، از خداوند متعال اعطای صبر و تحمل در فراق این عزیزان را مسئلت میکند و امیدوار است خداوند تبارک و تعالی تحمل این غم بزرگ و جبران نشدنی را برای ملت ایران سهل کند.

حقیقت این است که نظام جمهوری اسلامی در راه حفظ منافع کشور و بر اساس اصول اخلاقی و شرعی در برابر جان تمامی انسان‌ها مسئول است. چه سردار شهیدمان سپهبد حاج قاسم سلیمانی باشد، و چه جمعی از دانشجویان عزیز و هموطنان گرامی. تفاوتی نمیکند؛ جان همه آنها به یک اندازه مهم و ارزشمند است.

این حادثه تلخ باید در دو بعد داخلی و خارجی مورد بررسی قرار بگیرد.

در بعد خارجی از منظر جنایات شیطان بزرگ در منطقه،که بی‌تاثیر در به وجود آمدن این حادثه تلخ نبوده است.

و در بعد داخلی از منظر کوتاهی و قصورات مسئولین ذی‌ربط.

 هر چند بسیاری از مردم از روی دلسوزی نسبت به نوع اطلاع رسانی هواپیمای اسقاط شده اعتراض جدی و به حقی دارند؛ اما ضد انقلاب و فرصت طلبان وابسته، در تلاشند تا این ناراحتی را به حلقه اغتشاشات آبان ماه پیوند بزنند و با موج سواری بر روی احساسات مردم و به خصوص دانشجویان، کار ناتمام آبان را کامل کنند.
شعار علیه سپاه که پایه قدرت و مظهر اقتدار کشور است با اعتراض به خطای یک اپراتور و با خطای رسانه ای متفاوت است.
آمریکا در تلاش است تا با موج سواری بر حادثه اخیر، انتقام ضربه های موشکی عین الاسد را بگیرد.آمریکا در جنگ سخت ضربه عمیقی دریافت کرده و تلاش میکند با جنگ نرم شکست خود را جبران کند.

 سردار حاجی زاده با شجاعت، صداقت و شرافت مسئولیت خطای اسقاط هواپیمای اوکراینی را پذیرفت.قطعا باید مقصر یا مقصران اصلی مجازات شوند.


البته شجاعت نیروهای مسلح بابت پذیرش این اشتباه سهوی قابل تقدیر است و نشان دادند و‌ ثابت کردند که جمهوری اسلامی همانند قدرت‌های پوشالی دنیا نیستند که از اشتباهاتی که انجام میدهند شانه خالی کنند و دیگران را بی دلیل محکوم کند.

 اقدام شجاعانه سرباز رشید اسلام سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوایی سپاه، بابت پذیرش مسئولیت اتفاق تلخ رخ داده واقعا ستودنی است. چرا که ایشان در زمان وقوع حادثه، در غرب کشور حضور داشتند؛ که این خود نشان از مطیع قانون و در خدمت خلق الله بودنشان است.

 ما نه حمله ناجوانمردانه دولت تروریستی آمریکا به سردار بزرگمان حاج قاسم سلیمانی را فراموش میکنیم، و نه از خون بیگناهان و اشتباهات انسانی فاجعه بار میگذریم؛ و داغ نبود حاج قاسم از یک سو و درد از دست دادن هموطنان عزیزمان در این حادثه دلخراش، از سوی دیگر جگر ما را می سوزاند و ما را همانند رهبر عزیزمان آیت الله العظمی سید علی خامنه ای سوگ وار و دلمان را غم بار میکند.

 مطمئنا این تسلیت ها و دلجویی از خانواده شهدا جای خالی عزیزان دسته‌گل آنها را پر نخواهد کرد
اما چه کنیم که بیش از این از ما برنمی آید.


 از خداوند بزرگ خواستاریم که به رهبر عزیزمان و ملت شریف ایران، به خصوص خانواده های داغ دیده‌ی محترم صبر عنایت بفرماید.

و من الله توفیق

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار