با پیگیری قرارگاه مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد؛

مطالبه‌ی ۶۰۰دانشجو معلم از رئیس فراکسیون فرهنگیان و نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی

دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان کشور در نامه‌ای خطاب به رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی، خواستار اختصاص سرانه‌ی غذایی و رفاهی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، به همت قرارگاه مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد ، ۶۰۰ دانشجو معلم مشغول به تحصیل در ۴۰ مرکز و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور، در نامه‌ای خطاب به حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی، خواستار اختصاص سرانه‌ی غذایی و رفاهی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان شدند.

 

دانشجویان در این نامه آورده‌اند: از اصلی‌ترین دغدغه و مطالبه‌ی بالغ بر ۱۰۰هزار دانشجو معلم جوان در سراسر کشور، اختصاص سرانه‌ی غذایی و رفاهی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان است.
 
در ادامه نامه آمده است: لازم به ذکر است در حال حاضر به علت عدم اختصاص سرانه‌ی غذایی و رفاهی مصوب وزارت علوم به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان، ماهیانه بالغ بر ۸۰۰ هزار تومان از حقوق دانشجومعلمان جوان کسر می‌گردد که مصداق کامل بی‌عدالتی و بی‌انصافی است.
 
دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان در پایان گفته‌اند: از جنابان‌عالی درخواست می‌گردد با عنایت به بررسی لایحه‌ی پیشنهادی بودجه از سوی دولت در مجلس شورای اسلامی، امر خطیر اختصاص سرانه غذایی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان دانشگاه فرهنکیان را در اولویت کاری خود قرار دهید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار