انتقام سخت؛ درخواست مردم در تشییع شهیدسلیمانی/ پیام حضور میلیونی برای مسئولان

معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی گفت: پیام حضور میلیونی مردم داغدیده و خشمگین در تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی، انتقام سخت برای خونخواهی این شهید عزیز و ادامه راه اوست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی کیان معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی گفت: امروز ملت ایران حماسه‌ای بزرگ آفرید که فقط در تراز این شهید بزرگ و این امت شهید پرور بود.

وی گفت: پیام حضور این مردم داغدیده و خشمگین، انتقام سخت برای خونخواهی سردار سلیمانی و ادامه راه اوست. راهی که از جبهه های نبرد با دست نشانده آمریکا یعنی صدام شروع شد و هدف خود را آزادی قدس شریف از چنگال اسرائیل غاصب قرار داد و با شهادتش این راه روشنتر و سهل تر است.

کیان تصریح کرد: برای این مردم قدرشناس و عاشق روشن است که از بین رفتن اسرائیل که با اتحاد مسلمانان و مجاهدت و برخی سختیها صورت می‌گیرد تنها راه حل شدن ریشه ای مشکلات کشورهای منطقه است و تا این غده سرطانی یعنی اسرائیل در منطقه وجود دارد به مسلمانان اجازه آسایش و رفاه و آبادانی نخواهد داد.

وی افزود: برای همین از فرمانده سپاه قدس و شهید قدس چنین تجلیل می‌کنند که با برداشتن قدمهای بزرگ برای این هدف کمترین اثر یعنی امنیت را به ارمغان آورد. 

 معاون گفتمان سازی و مطالبه گری سازمان بسیج دانشجویی یادآور شد: پیام حضور این اقیانوس خروشان که بخش قابل توجهی از آنها با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند نترسیدن و ایستادگی مسئولین در برابر دشمن آمریکاییست. آمریکایی که مسئول شهادت میلیونها مسلمان و از جمله صدها هزار ایرانی است. مسئول تحریم اقتصادی شدید و جلوگیری از پیشرفت ملت ایران است. آیا فهم این مطلب ساده برای برخی که ترسشان را عقلانیت معرفی می‌کنند، اینقدر سخت است؟!

کیان گفت: پیام حضور مردم تجلیل از روحیه جهاد، شهادت و ایثار است و مردم ما چنین سرداران و مسئولانی را می‌پسندند نه آنها که مدیریت و مسئولیت را با اشرافیت ممزوج می‌کنند و بازگشت به کاخها را آبروی نظام! می‌دانند و همین روحیه و پیامهای ترس این مدیران آمریکا را امید وار نگه می‌دارد. این عده باید بدانند که انتخاب قطعی ملت خط سرخ شهادت و جهاد است و رفاه و آبادانی و اقتصاد قوی را هم از مسیر تمام کننده و شجاعانه برخورد با متجاوز، می‌خواهند.

وی ادامه داد: بیایید یکبار برای همیشه به حرف رهبر و ملت گوش دهید و تمام قد و بدون فوت وقت این راهبرد را عمل کنید و تجربه پیروزی قطعی و نهایی را بچشیم. به هر حال رفراندوم ملت با درصد بالای شرکت و حضور میلیونی و بی سابقه انجام شد. دیگر اختلاف نظرها تمام شد و ملت راه خود را انتخاب کرد.

کیان گفت: از این به بعد هر مسئولی که پیام این حماسه را نفهمد، در صلاحیت های اولیه اش تردید جدی وجود دارد و دانشجویان انقلابی آن را به ملت معرفی خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار