بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران:

فرزندان خمینی اراده کرده اند تا به فضل الهی در بیت المقدس نماز بخوانند

اینان جنود خدا و مجاری تحقق اراده‌ی حق در سیاره‌ی زمین هستند و بار دیگر، زمان در انتظار واقعه‌ای عظیم است. آنها خود را به پناه حق می‌سپارند و پای در عرصه‌ای می‌گذارند که عرصه‌ی تحقق بزرگ‌ترین واقعه‌ی تاریخ است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در خصوص شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی:

«اینان جنود خدا و مجاری تحقق اراده‌ی حق در سیاره‌ی زمین هستند و بار دیگر، زمان در انتظار واقعه‌ای عظیم است.

آنها خود را به پناه حق می‌سپارند و پای در عرصه‌ای می‌گذارند که عرصه‌ی تحقق بزرگ‌ترین واقعه‌ی تاریخ است. شب حمله، شب داخل شدن در سفینة النجاة سیدالشهداست که هر که در آن داخل شود نجات می‌یابد و هر که باز ماند، در طوفان سهمگین هلاکت غرق می‌شود.
 
⬛️ اینها سربازان امام زمان عجل ا.. تعالی فرجه هستند و موعود خویش را باز یافته‌اند. اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا به خونخواهی او آمده‌اند و همین پیمان است که آنان را در زیر علم صاحب‌الزمان گرد می‌آورد، چرا که علم امام زمان نیز علم خونخواهی سیدالشهداست. یالثارات الحسین _ ای خونخواهان حسین‌(ع) _ گرد آیید» شهید سید مرتضی آوینی
 
⬛️ شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس را به پیشگاه مقدس امام زمان(عج)، حضرت امام خامنه ای و همه آزادیخواهان و مبارزان راه حقیقت تبریک و تسلیت عرض می نماییم. آمریکای جنایتکار بداند با این جنایت غیر انسانی دیگر در هیچ جای جهان آرامش و قرار نخواهد داشت، چرا که سردار سلبمانی وعده صادق امام خمینی (ره) را تحقق بخشید و هسته های مقاومت جهانی در همه جای دنیا تشکیل شده است. جنگ نهایی حق علیه باطل با آغاز انقلاب اسلامی شروع شده و خون سردار دلها حاج قاسم سلیمانی این درخت تنومند را قوی تر و پرثمرتر کرد.
 
⬛️ بسیج دانشجویی دانشگاه های استان ضمن محکومیت این اقدام جنایتکارانه به آمریکای جنایتکار، رژیم کودک کش صهیونیستی و رژیم سفاک آل سعود اعلام می دارد فرزندان خمینی اراده کرده اند تا پرچم لااله الا الله را در انتهای افق به اهتزاز درآورند و به فضل الهی در بیت المقدس نماز می خوانند. جنایتکاران باید هر لحظه منتظر انتقام سخت باشند و برای مرگ لحظه شماری کنند.
 ⬛️ دانشجویان انقلابی در دانشگاه ها آمادگی خود را برای هرگونه اقدام متقابل علیه دشمنان اسلام تحت امر امام و مقتدای خود اعلام می دارند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار