یادداشت/ علیرضا شریفی؛

جهنمی زود هنگام‌تر از دوزخ الهی در انتظارتان خواهد بود

جهنمی زود هنگام تر از دوزخ الهی برای منفورین و پست ترین آدمیان تاریخ و ظالمان بی ثبات و سست منزل اسرائیل و آمریکا رقم خواهیم زد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا شریفی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیراز، در پی شهادت مظلومانه و جانگداز سردار شجاع و پرافتخار انقلاب اسلامی، حاج قاسم سلیمانی یادداشتی نوشت. متن یادداشت به این شرح است:


شهادت لباس تک سایزی است که ما باید خودمان را به اندازه آن در بیاوریم.

خبری که بعد از ناراحتی شدید، آدم را به تاملی عمیق فرو میبرد، که واقعا به جز شهادت پاداش دیگری در مقابل این همه خدمت و مجاهدت خالصانه و بی ادعا و این مقدار وجود انقلابی و ثابت قدم بودن در راه انقلاب و حضرت آقا، چیزی دیگری میتواند باشد؟!

بعد از انقلاب، اعطای نشان هایی بزرگ و مختلف که برای اولین بار توسط ایشان اخذ شد از سمت ایشان، این شیر مرد انقلابی را آرام از خدمت نگذاشت.

باپرس و جو از دوستان متوجه شدم دیشب حاج قاسم حرم بی بی حضرت زینب(س) بوده.

خوش به حالشون! آخرین زیارت عاشقانه شون رو انجام دادند و فقط خدا میداند که از حضرت چه خواسته اند.

 اما در این دهه پنجم انقلاب و در گام استوارتر از همیشه گام دوم انقلاب به فضل الهی و با استعانت از حضرت ولیعصر این فرزندان جوان و مومن و انقلابی حضرت آقا، جهنمی زود هنگام تر از دوزخ الهی برای منفورین و پست ترین آدمیان تاریخ و ظالمان بی ثبات و سست منزل اسرائیل و آمریکا رقم خواهیم زد.

ارسال نظر


captcha