خشکاندن ریشه جریان نفوذ در داخل تکمیل کننده انتقام خون شهید سلیمانی است

معاون مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی کشور گفت: تکمیل کننده انتقام خون شهید سردار سلیمانی در بیرون از مرزها، خشک شدن ریشه جریان نفوذی در داخل کشور است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی کیان، معاون مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی کشور در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: این واقعه را در ابتدا به تمام مردم ایران تسلیت و تبریک عرض می‌کنیم و معتقدیم دانشجویان انقلابی در این اتفاق بزرگ وظیفه و رسالت تاریخی دارند.


کیان ادامه داد: در پی این اتفاق دانشجویان باید تحلیل داشته باشند و ببینند چه دست‌هایی در کار بوده که این سردار اسلام را مظلومانه به شهادت رسانند.

معاون مطالبه گری بسیج دانشجویی کشور خاطرنشان کرد: آنچه مشخص است آمریکای جنایتکار مسئولیت این اقدام را برعهده گرفته که باید تاوانش را بدهد و خواهد داد و ما با تقدیم جان هایمان این اتفاق را قطعا رقم خواهیم زد.

وی افزود: اما دانشجویان انقلابی جدای از این فضا حرف دیگری نیز دارند و آن این است که به نظر می‌آید یک خط نفوذ در داخل بر این اتفاق دست دارد.

کیان با اشاره به شهادت سردار عماد مغنیه، فرمانده امنیتی و عملیاتی حزب الله لبنان، ترور شهدای هسته‌ای و چند نمونه دیگر بیان کرد: در این موارد نیز همین سوال اساسی مطرح شد که آن خط نفوذی که ساعت و مکان حضور نیرو‌های ارزشمند را گزارش داده کیست؟

معاون مطالبه گری بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: علل این اتفاق‌های متقارن برای دانشجویان انقلابی مشخص نشده است و ما از نهاد‌های امنیتی این مطالبه را داریم که یکبار برای همیشه این پرونده را به سرانجام برسانند. تا کی باید تاوان وجود این خط نفوذ را بدهیم؟

وی در پایان گفت: تکمیل شدن انتقام خون شهید در بیرون از مرزها، خشک شدن ریشه جریان نفوذی در داخل کشور است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار