به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

جشنواره فرهنگی، هنری ققنوس در استان سمنان آغاز به کار کرد

جشنواره فرهنگی هنری ققنوس با هدف کشف و شکوفایی استعداد های ادبی و هنری دانشجویان و انسجام بخشی دانشجویان هنرمند شروع به کار کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان به همت ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان جشنواره فرهنگی هنری ققنوس در استان سمنان شروع به کار کرد.

این جشنواره در شش بخش اصلی با محوریت بخش هنرهای تجسمی (عکاسی، کاریکاتور، نقاشی و طراحی، پوستر،خطاطی) بخش فیلم(کلیپ های موبایلی، فیلم مستند، فیلم کوتاه، نماهنگ، موشن گرافیک، انیمیشن) هنرهای نمایشی(تئاتر صحنه ای، تئاتر خیابانی، استند آپ) بخش شعر(کلاسیک/شعر نو /اشعار کوتاه) بخش ادبیات(نمایشنامه نویسی، داستان نویسی، فیلمنامه نویسی) هنرهای آوایی(پاپ، سنتی، سرود، مرثیه خوانی و مولودی خوانی) و در دو موضوع آزاد و چشم انداز ایران 1420 برگزار میگردد.

علاقه مندان به شرکت در جشنواره تا تاریخ 29/12/1398 فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.ضمنا علاقه مندان تا پایان دی ماه میتوانند جهت ثبت نام در کارگاههای آموزشی که شروع آن در بهمن ماه میباشد اقدام نمایند.

دبیرخانه این جشنواره واقع در محل ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در سمنان-میدان مطهری-جنب شیرینی سرای پاسارگاد-کد پستی 3514663681 و با شماره تماس 33340907-023 می باشد.

همچنین دانشجویان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و با خبر شدن از اطلاعیه های دبیرخانه این جشنواره به کانال جشنواری فرهنگی هنری ققنوس در پیام رسان های ایتا، بله و تلگرام با آدرس ghoghnoos_semnan مراجعه نمایند.

 

---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار