یادداشت/ محمد مهدی اسلامی

شدت تحریمهای اقتصادی و به انزواکشاندن جمهوری اسلامی از فتنه ۸۸ شروع شد

یادداشت دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان به مناسبت 9 دی منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمد مهدی اسلامی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان در یادداشتی نوشت:

 

بسمه تعالی

 
«فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ» 
 
 
در آستانه روز ۹ دی ماه قرار گرفته ایم و در سالی که اغتشاشات به بهانه گرانی بنزین داغی دیگر را بر دل این ملت گذاشت و همچون پس لرزه ای از پس لرزه های فتنه 88 بار دیگر چهره پلید و منافقانه بدخواهان این نظام و انقلاب را در داخل و خارج کشور بر ملا و نمایان کرد. درآستانه فرارسیدن روزی هستیم که یاد آور خلق حماسه ای دیگر از امت اسلامی در تاریخ کشور ایران به خوبی ثبت شد و در آن روز همچون عرصه های دیگر، امت خداجو و مؤمن ، ولایتمدار و محب اهل بیت عصمت و طهارت جلوه ای از غیرت و تعصب دینی و مذهبی که با شعور و بصیرت دینی گره خورده بود را به نمایش گذاشتند.
 
 
فتنه ای که دشمنان قسم خورده خارجی و ایادی مزدور داخلی در سال ۸۸ به پا کردند و هویت پلیدشان را با توهین به مقدسات و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند شما بسیجیان عزیز با حضور مخلصانه و با قلبی آکنده از عشق به مکتب بساط آن را برچیدید و نقشه شوم آن دیو سیرتان را برملا کردید.
 
 
فتنه گرانی که رأفت اسلامی شامل حال آنها شده و نظام از مجازات آنها تا این زمان خود داری کرده ، باید بفهمند که امت شهید پرور و ولایتمدار ایران اسلامی دست از ارزشهای متعالی خود برنخواهد داشت و با هوشیاری کامل عملکرد آنها را زیر نظر دارد و در مواقع لزوم برخورد لازم را خواهد نمود.
 
 
آنها بدانند ما خسارتهای فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و بین المللی که آنها بر نظام تحمیل کردند و شیرینی حضور بیش از ۸۰ درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری دهم را به تلخی مبدل کردند را از یاد نخواهیم برد.
 
 
مردم ما می دانند که شدت تحریمهای اقتصادی و به انزواکشاندن جمهوری اسلامی از فتنه ۸۸ شروع شد و فتنه گران مقصران اصلی آن هستند. و باید جوابگوی مردم مؤمن و شهدای والامقام در روز قیامت باشند. چرا که با این آشوبها و فتنه گریها در صدد آبروریزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برآمدند آن هم نظامی که با رهبری های حکیمانه امامین انقلاب و خون هزاران شهید گلگون کفن و جگرگوشه های این ملت برپاخاسته است و متأسفانه خسارتهای جبران ناپذیری را تحمیل این انقلاب کردند.
 
وی در پایان اشاره داشت:
ما دانشجویان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری ضمن گرامیداشت حضور عاشقانه بسیجیان در ۹ دی سال ۸۸، انزجار خود را از حرکات مذبوحانه فتنه گران متذکر و حمایت و تبعیت کامل خود از فرامین سکاندار کشتی نجات امت، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) را اعلام می داریم .
 
 
 
ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم
 
 
 
 
 
 
 
 
پایان/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار