یادداشت/اسماعیل حشمتی:

سیلی محکم مردم ایران به صورت های خام اندیشان غربی

بررسی عمق شعارها و کالبد شکافی این حماسه که از مطالبات معظم له میباشد نباید مورد فراموشی قرار گیرد . چرا که این حماسه تجدید بیعتی چند باره با اسلام ، رهبری و آرمانهای انقلاب بود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /9 دی حماسه ای بزرگ مبنی بر، نه بزرگ ملت ایران به گفتمان ضد دین غرب ، ایادی آنها به عنوان فتنه گران و حاکی از ایمان مردم بودکه موجب بصیرت آنان برای حضور در صحنه گردید و همانطور که مقام معظم رهبری (مد) فرمودند : هر جا شعار واحد و مشخص بعلاوه ایمان و عمل در کنار هم قرارگیرند هیچ عاملی قادر به مقابله نیست و همانطور که امام راحل ( ره ) فرمودند رمز پیروزی انقلاب وحدت کلمه بود وشاید از این جهت امام خامنه ای (مدظله العالی ) حماسه نهم دی را شبیه حرکت مردم در اوایل انقلاب خواندند.

 
لذا ضروریست تا پاسداشت این حماسه نیز مانند حماسه 22 بهمن صورت پذیرد . بررسی عمق شعارها و کالبد شکافی این حماسه که از مطالبات معظم له میباشد نباید مورد فراموشی قرار گیرد . چرا که این حماسه تجدید بیعتی چند باره با اسلام ، رهبری و آرمانهای انقلاب بود  تا سیلی محکمی به صورت خام اندیشان غربی واذناب داخلیشان که هنوز در پی ایجاد فتنه های گوناگون است نواخته شود و طنین آن تا همیشه در گوش همه کج اندیشان و معارضان نظام باقی بماند .
 
ضمن تاکید بر پاسداشت این روز ؛ می بایست خواص بی بصیرت بویژه روشنفکرنمایان را دعوت به بصیرت نمود، تا مبادا فریب سراب گفتمان شکست خورده و پوسیده لیبرال سرمایه داری غرب را خورده و بخواهند آن را به عنوان نسخه ای ناکارآمد وبرای حل مشکلات ملت هوشیار وبصیر ایران اسلامی بپیچند چراکه در این صورت مانند فتنه گران 88 برای همیشه به زباله دان تاریخ خواهند پیوست چرا که آزموده را آزمودن خطاست وان الباطل کان زهوقا.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار