دبیر هیئت اندیشه ورز:

احیا هیئت اندیشه ورز روسای دانشگاه های استان تهران

بسیج دانشجویی در راستای هم فکری و هم افزایی در حوزه های فرهنگی و علمی، پژوهشی و تشکلی با هدف کمک به حل مسائل کشور اقدام به احیا و راه اندازی مجدد اتاق فکر با محوریت روسای دانشگاه های استان نموده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی در راستای هم فکری و هم افزایی در حوزه های فرهنگی و علمی، پژوهشی و تشکلی با هدف کمک به حل مسائل کشور اقدام به احیا و راه اندازی مجدد اتاق فکر با محوریت روسای دانشگاه های استان نموده است.

به گزارش دبیر این هیئت: این اقدام مبارک بعد از گذشت حدود 10 سال از تاسیس آن و گذراندن یک دوره فترت مجددا روز گذشته با روسا و اعضای جدید فعالیت خود در را از سر گرفته و به دنبال حل مسائل کشور با استفاده از ظرفیت دانشجویان و اساتید می باشد.

هیئت اندیشه ورز روسای دانشگاه های استان تهران یا همان اتاق فکر اساتید(سابق) با همت بسیج دانشجویی استان از سال 1388 شروع به فعالیت نموده و به دنبال حل مسائل دانشجویی از طریق مسئولین دانشگاه های استان تهران بوده است.

اسماعیل حشمتی  افزود: با توجه تاکیدات مقام معظم رهبری و  اهمیت دانشگاه در رابطه با حل مسال کشور ؛ نشست های این هیت فصلی یک بار وبا رویکرد مسئله محوری انجام و اعضا سعی در کاربردی کردن مصوبات آن دارد . در نشست یک دی ماه سردار حسن زاده  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) و یکی از اعضای اصلی با بیان اهمیت این نوع اتاق فکر ها تاکید کرد:"برای حل مسائل کشور باید حلقه میانی که جامعه  دانشگاهی است فعال تر گردد".همچنین دکتر آقامیری ریاست دانشگاه آزاد استان هم رویکرد  مسئله محوری بسیج دانشجویی را مورد تایید و مهم ارزیابی کرده و خواستار گسترش آن در عرصه دانشگاهی شد .

در پایان این نشست از زحمات و همکاری فرهاد کاظمیان فر بعنوان مسئول اسبق بسیج دانشجویی استان و دبیر پیشین هیئت اندیشه ورز با اهدای هدیه ای تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار