به همت بسیج دانشجویی استان کرمان؛

امضاء تفاهم نامه همکاری ما بین بسیج دانشجویی استان کرمان با معاونت اجتماعی ناجا

دردیدار ناصر بهروز مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با دکتر احمد یوسفی مسئول معاونت اجتماعی ناجا تفاهم نامه ای با موضوع همکاری در زمینه های فرهنگی و مقابله با آسیب های اجتماعی امضا گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دردیدار ناصر بهروز مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با دکتر احمد یوسفی مسئول معاونت اجتماعی ناجا تفاهم نامه ای با موضوع همکاری در زمینه های فرهنگی و مقابله با آسیب های اجتماعی امضا گردید.

در ادامه این جلسه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی در رابطه با ظرفیت های بسیج دانشجویی در حل مسائل آسیب اجتماعی خاطر نشان کرد : بسیج دانشجویی در زمینه های مختلفی از خدمات اجتماعی ورودکرده است از جمله می توان به مسائل اجتماعی موجود در حاشیه شهر کرمان توسط گروه های جهادی که فعالیت های مختلفی از جمله فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و آگاه سازی خانواده ها را اشاره کرد.

وی افزود: میتوان با همکاری معاونت اجتماعی ناجا فعالیت ها در حوزه آسیب های اجتماعی را با همکاری دانشجویان بسیجی گسترش داد.

در ادامه دکتر احمد یوسفی بیان کرد: امروزه مسائل مختلف اجتماعی لایحه های پنهان و ریشه های نا محسوسی دارند که پرداختن به آنها نیازمند کار تخصصی و علمی است که دانشجویان و اساتید میتوانند بهترین راهکار ها و روش های حل مسائل را ارائه نمایند.

وی تصریح کرد: حل مسائل اقتصادی مردم و تامین معیشت خانواده ها و اشتغال زایی و کار آفرینی میتواند به کاهش جرائم و بزهکاری های اجتماعی کمک کند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار