روابط عمومی بسیج دانشجویی استان تهران:

صفحه اینستاگرام بسیج دانشجویی استان تهران از دسترس خارج شد

اینستاگرام با ارسال پیامی با تروریستی خواندن سپاه پاسداران، صفحه بسیج دانشجویی استان تهران را به طور کامل از دسترس خارج نمود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در اقدامی از سوی اینستاگرام صفحه بسیج دانشجویی استان تهران از دسترس خارج شد تا بار دیگر استکبار بر همگان نشان دهد برای سنگ اندازی در مسیر رسانه های انقلابی از کوچک ترین اقدامی نخواهد گذشت، این رسانه ثابت کرد آزادی بیان برای غرب جز شعاری واهی نبوده و نخواهد بود.

 
[Instagram مکانی برای پشتیبانی یا ستایش تروریسم، جنایت سازمان‌دهی شده یا گروه‌های نفرت‌انگیز نیست. خرید یا فروش اسلحه گرم، الکل، و محصولات تنباکویی بین افراد خصوصی و خرید یا فروش موادمخدر غیرقانونی یا تجویزی (حتی اگر منطقه شما قانونی باشد) نیز مجاز نیستند.]
 
اینها قسمتی کوتاه از مطالبی است که اینستاگرام در صفحه سایت رسمی خود قرار داده است
حال بهتر است به این شبکه اجتکاعی یاد آورشویم که چگونه رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل از این مطالب مبرا است
رژیمی که با انواع پیج های فارسی و انگلیسی و عربی اقدام به تفرقه افکنی و سلب آسایش مردم منطقه می کند
در چند روز گذشته شاهد آن بویم که نخست وزیر این رژیم غاصب چگونه از آشوبگران حمایت کرد و آنها را مردم ایران نامید در صورتی که مردم انزجار خود را از آشوبگران فریاد میزدنند
این رژیم با حمایت های خود از اغتشاشگران باعث شهادت چندین نفر و خسارت های میلیاردی به اموال مردم شد
 
اینستاگرام باید پاسخگو حمایت های خود از رسانه های معاندی از قبیل manoto و bbc و... باشد که شبانه روز با تحریف وقایع ایران و اشاعه اخبار جعلی و کذب قصد برهم زدن آرامش مردم بزرگ ایران را دارند.
 
در انتها نیز باید خاطر نشان کرد که سپاه پاسداران جمهوری اسلامی از حمایت های همه جانبه ی ملت ایران برخوردار است و تا کنون مطابق وظیفه خود از انقلاب و آرمان های آن پاسداری نموده است.
مردم قدر شناس ایران نظاره گر امداد رسانی سپاه پاسداران در وقایع اخیر کشورمان در زلزله کرمانشاه و سیل پلدختر بوده و این خدمت های خالصانه را هرگز از یاد نخواهند برد.
غربی ها بدانند پیام جمهوری اسلامی ایران جز صلح و صمیمیت بین ملت ها نیست و در راستای تحقق این امر تمام تلاش خود را خواهد نمود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار