در نشست مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با فرمانده سپاه کازرون مطرح شد:

یوسفی: طرح اعتلای بسیج دانشجویی به دنبال حلّ مسائل مردم است/ افشاریان: بسیج دانشجویی برای ما دارای اهمیت ویژه‌ای است

نشست مشترک سعید یوسفی، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با سرهنگ دوم پاسدار شهرام افشاریان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کازرون در دفتر فرماندهی سپاه کازرون برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /نشست مشترک سعید یوسفی، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با سرهنگ دوم پاسدار شهرام افشاریان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کازرون در دفتر فرماندهی سپاه کازرون برگزار شد.


یوسفی در این نشست ضمن تشریح طرح اعتلای بسیج دانشجویی بر همراهی و همکاری سپاه شهرستان با بسیج دانشجویی در اجرای این طرح تاکید کرد.

وی گفت: در طرح اعتلای بسیج دانشجویی قرار است با تشکیل هسته‌های مطالبه‌گری در دانشگاه، بسیج دانشجویی به دنبال حل مسائل مردم برود.

یوسفی بیان داشت: مدیریت‌ها و کانون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری، عملیات جهادی، رسانه و جریان‌سازی، پژوهش و فناوری، فرهنگ‌سازی و رشد و کادرسازی در سطح ناحیه، دفاتر، حوزه و پایگاه‌های بسیج دانشجویی محور این تحول و اعتلاء هستند.

فرمانده ناحیه دانشجویی استان فارس یادآور شد: توجیهات این طرح امروز با حضور مدیریت‌های متولی طرح اعتلا در ناحیه تا پایین ترین رده بسیج دانشجویی کازرون صورت می‌گیرد.

فرمانده سپاه کازرون نیز با تاکید بر اهمیت بسیج دانشجویی، به دوران مسئولیت شش ساله خود در دفتر بسیج دانشجویی کازرون اشاره کرد و گفت: بسیج دانشجویی برای ما از اهمیت به سزایی برخوردار است و سعی کرده‌ایم با همکاری‌ و توجه ویژه‌مان با بسیج دانشجویی، این اهمیت را اثبات نماییم.

افشاریان با اشاره به حضور در منازل دانشجویان بسیجی و نشست‌های مشترک فصلی با روسای دانشگاه‌ها با دبیری مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و بررسی مسائل دانشگاه‌ها، بر ادامه این همکاری تاکید کرد.

وی طرح تحول و اعتلای بسیج دانشجویی را طرحی مناسب و مورد نیاز بسیج دانشجویی توصیف کرد و گفت: بدون شک مطالبه‌گری تخصصی دانشجویان بسیجی می‌تواند منجر به نتیجه مطلوب شود و نمونه اخیر آن اقدامات میدانی و  نامه‌نگاری‌های بسیج  دانشجویی در مسئله انتخاب امام جمعه کازرون بود.

فرمانده سپاه کازرون افزود: مسئول گزینش ائمه جمعه شورای سیاست‌گذاری در سخنانش در شورای اداری چند بار به اقدامات دانشجویان اشاره کرد که این خود موید اثرگذاری بسیج دانشجویی در انتخاب امام جمعه است.

ارسال نظر


captcha