به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی لار برگزار شد:

همایش یک عاشقانه آرام

همایش« یک عاشقانه آرام»، با حضور دانشجویان و‌ مسئولین دانشگاه های لار و شهرستان های مجاور، با محوریت ازدواج و زندگی موفق در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /همایش «یک عاشقانه آرام»، با حضور دانشجویان و‌ مسئولین دانشگاه های لار و شهرستان های مجاور، با محوریت ازدواج و زندگی موفق در دانشگاه آزاد اسلامی و به همت بسیج دانشجویی حوزه شهید مفتح لارستان و با حمایت موسسه رویش ترنم مهر برگزار گردید.


در این گردهمایی که با جمع کثیری از دانشجویان همراه شد، «حجت الاسلام علی داوری»، استاد برجسته دانشگاه تبریز و مشاور خانواده، به بیان معضل نسل جدید جامعه یا به سخنی روانتر، دوستی های نامتعارف امروزی پرداخت.

وی در بخش ابتدایی سخنان خود با توصیه ای جوانان را به واقع بینی دعوت کرد و از آنها خواست از زندگی های آرمانی که رسانه و دیگر عوامل مؤثر، آن را ملکه ذهن افراد جامعه قرار داده اند دست بکشند و واقعیت را در اطرافشان دریابند.

بخش دیگری از برنامه به گفتمان، مناظره و پرسش و پاسخ بین دانشجویان و استاد اختصاص داده شد که دانشجویان راجع به موضوع مطرح شده نقطه نظرات خود را آزادانه بیان کردند.

در انتها حجت الاسلام داوری خانمها را به تفکر و مشورت با خانواده و عدم زود باوری و همچنین آقایان را به پایبندی به تعهدات در زندگی شخصی و مشترکشان توصیه کردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار