به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور داراب برگزار شد:

سه شنبه های مهدوی

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور داراب، برنامه "سه شنبه های مهدوی" را در این دانشگاه برگزار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور داراب، برنامه "سه شنبه های مهدوی" را در این دانشگاه برگزار کرد. ناهید رضایی جانشین خواهر بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور داراب درباره هدف از برگزاری این برنامه گفت: اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان داراب همت کرده اند، در حرکتی خودجوش و اجتماعی برای یادآوری عزیزترینی که در این دل مشغولی های زندگی شده است غریب ترین؛ در محیط دانشگاهی اقدام به برگزاری سه شنبه مهدوی کنند تا شاید با عنایت حضرت صاحب الزمان (عج) باعث چشاندن نمکی از طعم زندگی مهدوی به همگان گردد.

وی برگزاری این برنامه را پیوند دهنده دل مردم با امام شان دانست و بیان کرد: شعار ما بسیجیان این است:
اگر قرار است نسل ظهور باشیم باید هیاهو و غوغا کنیم و یکی از این غوغاها «سه شنبه مهدوی »است که میتواند دل های مردم را با امام پیوند بزند٬ هرچند در محفلی کوچک.

رضایی تصریح کرد: اگرچه محفل، محفل کوچکی بود اما چنان پر رونق بود که توانست افراد را با هرنوع تفکر و از هرقشر و طبقه جذب خودکند.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: امیدواریم این تلاش ناچیز ما مورد عنایت و رضایت حضرت ولی عصر ( عجل الله تعالی فرجه الشریف )قرار گرفته باشد و با تلاش فراوان زمینه ساز هر چه زودتر منجی عالم بشریت باشیم.

در این برنامه، برگزاری سه شنبه های مهدوی همراه با ایستگاه صلواتی، پخش کتاب و رزق معنوی بود.

ارسال نظر


captcha