در مراسمی با حضور اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هرمزگان

تقدیر از خبرنگار افشاگر فساد کارخانه قیر توسط مسئول ناحیه بسیج دانشجویی

عارف رئوفی از خبرنگار وظیفه شناس هرمزگانی که گزارش او در رابطه با فساد کارخانه قیر مورد اقبال عمومی قرار گرفته بود و بازخوردهای مثبت و منفی مسئولان را به همراه داشت، تقدیر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رئوفی در این مراسم که به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی و با حضور اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان برگزار شده بود، به نمایندگی از جوانان مومن انقلابی استان از آقای امین حسنی، خبرنگار رسمی صدا و سیما مرکز خلیج فارس، تقدیر کرد.

در این دیدار امین حسنی ضمن تشکر از دعوت مجموعه بسیج دانشجویی، به تشریح فرآیند آماده سازی گزارش فساد کارخانه قیر و تحقیقات انجام شده در این زمینه پرداخت.

وی هم چنین با بیان بازخوردهای مثبت گزارش در میان مردم، عنوان کرد: این استقبال مردم و اقبال عمومی نشان می دهد که همه مردم تشنه مبارزه با فساد جهت تحقق پیشرفت و عدالت در استان هرمزگان هستند.

لازم بذکر است که طی هفته های گذشته گزارش این خبرنگار در مورد فساد کارخانه قیر، بازخوردهای مثبت و منفی بسیاری را در میان مسئولان به همراه داشت. این گزارش در میان مردم نیز بازخوردهای مثبت بسیاری به همراه داشته و مورد استقبال مردم قرار گرفته بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار