فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی فارس:

«پندار» دانشجویان راه‌گشای مسائل بومی استان می شود

این جشنواره در محورهای علوم انسانی، کشاورزی، صنعت، سلامت، هنر و فنی و مهندسی برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری پانزدهمین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان فارس خبرداد و گفت: رویکرد اصلی جشنواره امسال ایده های دانشجویی برای حل مسائل بومی استان فارس است.

سعید یوسفی با بیان اینکه جشنواره پندار در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است تشریح کرد: دانشجویان شرکت کننده در این رویداد علمی در قالب مقاله، پایان نامه، اختراع، تألیف کتاب و طرح ایده از منظر علمی به مسائل استان خواهند پرداخت.

وی نام جشنواره پندار را برگرفته از پژوهش، نوآوری، دانش، اختراعات و رتبه علمی عنوان کرد و افزود: این جشنواره در محورهای علوم انسانی، کشاورزی، صنعت، سلامت، هنر و فنی و مهندسی برگزار خواهد شد.

یوسفی گفت: دانشجویان علاقمند به شرکت در این جشنواره تا 30 آبان ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره در ناحیه بسیج دانشجویی فارس-مدیریت دانش و پژوهش تحویل دهند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با بیان اینکه در مدیریت دانش و پژوهش این ناحیه قرارگاه شهید طهرانی مقدم با هدف شناسایی، هدایت و حمایت از مراکز تحقیقاتی دانشجویی فعال گردیده بیان کرد: تقویت بنیه علمی دانشجویان برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در دستور کار ناحیه بسیج دانشجویی قرار دارد.

یوسفی آماده سازی دانشجویان انقلابی برای نقش آفرینی و قبول مسئولیت های آینده نظام اسلامی را از مأموریت های این  ناحیه عنوان کرد و افزود: در حال حاضر بسیاری از دانشجویان بسیجی استان در زمینه های علمی نیز پیشرو هستند و این موضوع زمینه واگذاری امور به افراد متعهد و متخصص را فراهم می کند.

 

ارسال نظر


captcha