مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

یکی از اهداف بسیج دانشجویی جذب حداکثری است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: یکی از مهمترین اهدافی که بسیج دانشجویی در سطح دانشگاههای استان بدنبال آن است جذب حداکثری نیروی انسانی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی که با حضور مسئولین دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان ها برگزار گردید گفت: دفاتر و پایگاههای بسیج دانشجویی در دانشگاههای استان باید تمام توان خود را برای جذب حداکثری نیروی انسانی بکار گیرند.
محمد امین بخشیان در ادامه گفت: نیروی انسانی یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده یک تشکل دانشجویی است و ما نیز برای هر چه بهتر شدن مجموعه ی بسیج دانشجویی در دانشگاهها باید به مسئله جذب نیروی انسانی اهمیت بیشتری بدهیم.
مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با اشاره به فرمایشات مقام مغظم رهبری(مدظله) گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) مبنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی ما در مجموعه ی بسیج دانشجویی باید با تمام توان جهت تحقق این موضوع گام برداریم و با تلاش و کوشش بیش از پیش برای جذب حداکثری در دانشگاهها اقدام کنیم.
بخشیان در پایان خاطر نشان شد:با سپاس از خداوند متعال و با کمک مسئولین محترم دفاتر و پایگاههای بسیج دانشجویی در زمینه جذب کارهای خوبی انجام شده است ولی کافی نیست و مجموعه بسیج دانشجویی باید با همت و پشتکار خود به این روند رو به رشد ادامه دهد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار