بسیج دانشجویی شهرستان لار:

همایش غیرقابل اعتماد/جریان شبکه نفوذ در کشور را باید جدی گرفت

همایش «غیرقابل اعتماد» ویژه یوم الله ۱۳ آبان ماه در دانشکده پرستاری حضرت زینب کبری سلام الله علیها لارستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /همایش «غیرقابل اعتماد» ویژه یوم الله ۱۳ آبان ماه در دانشکده پرستاری حضرت زینب کبری سلام الله علیها و به همت بسیج دانشجویی شهرستان برگزار شد.


این نشست با موضوع "تعامل یا تقابل با استکبار جهانی"، با حضور سرگرد جاهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، همراه بود.

فرمانده سپاه لارستان ابتدا به زوایای تاریخی، قرآنی و عقلی مقابله با استکبار جهانی و در رأس آن قیام ۱۳ آبان ماه که به انقلاب دوم معروف شد پرداخت.

وی در ادامه به تاریخ بدعهدی های آمریکا در مذاکرات هسته ای از سال ۸۲ تاکنون و فشارهای حداکثری برای به زانو در آوردن ملت ایران اشاره کرد.

در بخش دیگری از این مراسم، جاهدی به معرفی کتاب هایی از جمله «زنان دربار به روایت ساواک» و «خاطرات هیلاری کلینتون» اشاره و بخش هایی از این کتاب را برای دانشجویان بازخوانی کرد و دانشجویان را به مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی تشویق نمود.

فرمانده بسیج لارستان با بیان اینکه دشمنیِ نفوذی های داخلی کمتر از دشمنان خارجی نیست افزود: جریان شبکه نفوذ در کشور را باید جدی گرفت و مردم باید این جریان وابسته به نظام های سلطه را شناخته و به جامعه معرفی کنند.

در بخش پایانی این مراسم که به صورت پرسش و پاسخ دانشجویی ادامه پیدا کرد، فرمانده بسیج شهرستان به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

ارسال نظر


captcha