آمریکایی‌ها به هیچ قراداد اجتماعی و سیاسی پایبند نیستند.

وزیر اسبق ورزش و جوانان با بیان اینکه آمریکا تنها به دنبال کسب منافع خود در منطقه است،گفت:آمریکایی‌ها به هیچ قراداد اجتماعی و سیاسی پایبند نیستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به نقل از البرز؛ وزیر اسبق ورزش و جوانان با بیان اینکه آمریکا تنها به دنبال کسب منافع خود در منطقه است،گفت:آمریکایی‌ها به هیچ قراداد اجتماعی و سیاسی پایبند نیستند.
آمریکایی‌ها به هیچ قراداد اجتماعی و سیاسی پایبند نیستند
محمد عباسی در مراسم گرامیداشت یوم الله 13 آبان که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در واحد هشتگرد برگزار شد،اظهار داشت: 13 آبان روزی است که سه اتفاق مختلف در آن روی داده است.
وی افزود: در هر سه رویداد مختلف در 13 آبان طرف آن آمریکا شیطان بزرگ بوده است.

وزیر اسبق ورزش و جوانان با بیان اینکه اولین رویداد تبعید حضرت امام (ره) توسط شاه بود، بیان کرد:

یکی از مهم ترین مسائلی که در آن افراد جانشان را فدا کردند مساله استقلال بود و این یعنی اینکه کشور باید توسط افراد خودی اداره شود و هیچ کس در این کشور ارباب نیست.

وی با اشاره به جنایات انگلیسی‌ها برای ضربه زدن به ملت ایران،گفت: انگلیسی‌ها هم با به آتش کشیدن ذخیره غذایی ملت ایران در صدد ضربه زدن به این ملت بودند و اقدامات آنها در طول تاریخ نشان از خصومت و دشمنی آنها با ایران اسلامی است.

عباسی با بیان اینکه از دیگر جنایات استکبار طرح کاپیتولاسیون و ایجاد مصونیت قضایی برای اتباع خارجی بود،گفت: تسخیر سفارت آمریکا نشان داد که این کشور سفارت خانه را تبدیل به لانه جاسوسی بر علیه ایران کرده است و این کار مشخص کرد که آمریکایی‌ها بدنبال جاسوسی و براندازی در ایران بودند.

وزیر اسبق ورزش و جوانان با بیان اینکه برخی فکر نکنند که با بودن سفارت آمریکا در کشور مشکلی حل می‌شود،ادامه داد: مگر آمریکا در سوریه، افغانستان و عراق سفارت نداشت، پس چرا در داخل این کشورها جنگ شکل گرفته است.

عباسی با بیان اینکه آمریکایی‌ها به هیچ قراداد اجتماعی و سیاسی پایبند نیستند،متذکر شد: نباید گول و فریب آمریکاییها را خورد چرا که مشکلاتی که در لیبی و عراق اتفاق افتاد هیچکس از یاد نبرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار