به رغم تلاش های دشمنان و معاندان، شاهد افول استکبار و قدرت و نفوذ آمریکا و اسراییل و ایادی آن ها در منطقه هستیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

بیانیه تشکل های دانشجویی انقلابی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به مناسبت 13 آبان

روز مبارزه با استکبارجهانی

 

«فقاتلوا اولیاء الشیطان ،انّ کید الشیطان کان ضعیفا»

پس با یاران شیطان بجنگید که نیرنگ شیطان در نهایت ضعیف است

 

   "امروز نبرد جمهوری اسلامی با استکبار، همان نبرد پیغمبران با طاغوتیان زمان، با شیاطین انس و جن است. ما دنبال آرمان های بلند هستیم دنبال تشکیل جامعه اسلامی، نظام اسلامی، کشوراسلامی، امت اسلامی و تحقق بخشیدن به آرزوهای بزرگ پیامبران و صدیقان و شهیدان؛ و دستگاه های شیطانی زمان یک جبهه اند و طبعاً با چنین حرکتی مخالفند." (رهبر معظم انقلاب)

   13 آبان برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی، روزتجلی روحیه استکبار ستیزی ملت عاشورایی و بیرون راندن مظهر استکبار  یعنی آمریکا از ایران است. روزی که در تاریخ ملی مان ثبت شد، اما مرزهای ملی را شکافت و جرقه ای برای بیداری اسلامی بود. 13 آبانماه به همّت دانشجویان انقلابی و پیرو خط امام (ره) روزی شد برای تحقق کامل «فمن یکفر بالطاغوت» تا تمسک به « عروه الوثقی» الهی را امکان پذیر کند. انقلاب دومی که برای اولین بار هیمنه پوشالین امپریالیسم آمریکا را درهم شکست و اوج خفت و زبونی این اهریمن جنایتکار را به رخ جهانیان کشانید و به مظلومان جهان نشان داد که تا به زیر پا کشاندن پرچم زورگویان و به چالش کشاندن منطق استکبار فاصله ای نیست.

جنبش دانشجویی و دانشجویان انقلابی با بصیرت مثال زدنی خود و به تأسی از امام امت (ره) و تحت رهنمودها و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، دوشادوش ملت عزیز، مجاهد و انقلابی ایران نشان داده است که جریانات دانشجویی برخاسته از متن مردم برای برچیدن رژیم ها، رویه ها و قواعد مبتنی بر ظلم، در مقابل هر مستکبری که بخواهد عزت مردم مسلمان ایران را پایمال و مانع دستیابی آنان به آرمان های بلند اسلامی شان شوند، به مبارزه علمی و عملی پرداخته و این انقلاب شکوهمند را تا فتح قله های عالی، پشتیبانی و حمایت خواهند نمود. دانشجویان ایران اسلامی به پاسداری از خون شهدای والامقام 13 آبان، خود را متعهد می بینند که پیام استکبارستیزی 13 آبان و مقابله با ستم پیشگان و به ویژه آمریکای جهانخوار را سرلوحه عمل خود قرار دهند و اجازه نفوذ فکری و فرهنگی در بدنه انقلاب شکوهمند اسلامی که مایه امید مردم مظلوم و ملت های آزاده جهان است به دست عناصر خود فروخته و غرب زده را نخواهد داد.

  امروز به رغم تلاش های دشمنان و معاندان شاهد افول استکبار و قدرت و نفوذ آمریکا و اسراییل و ایادی آن ها در منطقه هستیم. ساقط کردن پهباد آمریکایی، شکست داعش و گروه های وابسته به استکبار، رسوایی رسانه هایی چون آمدنیوز و پیروزی های جوانان انقلابی یمن علی رغم حمایت های اطلاعاتی آمریکا از عربستان به خوبی نشان می دهد که آمریکای جنایتکار توان دفاع از نیروها و متحدین خود در منطقه را نیز ندارد و در مقابل، حضور میلیونی مسلمانان در راهپیمایی اربعین حسینی نشان دهنده ی به ثمر نشستن خون شهدای مدافع حرم است که با خون خود راه را بر نفوذ آمریکا و اسرائیل در منطقه بستند.

در پایان " شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان " با دعوت از دانشجویان و مردم عزتمند و انقلابی و فهیم استان اصفهان برای حضور هرچه پرشورتر در راهپیمایی یوم ا... 13 آبان ماه و ضمن برائت جدی از آمریکای جنایتکار، رژیم صهیونیستی، انگلیس خبیث؛ اعلام می دارد که رسیدن به عزت و اقتدار و حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی به مفهوم واقعی و ایجاد تولید و اشتغال پایدار جزء در گرو اعتماد به توان داخلی و بیزاری و عدم اعتماد به ابلیس زمان امکان پذیر نبوده و ما دانشجویان انقلابی اصفهان  با تأسی از دانشجویان شهیدی که با خون پاکشان، نهال مقدس انقلاب اسلامی را آبیاری نمودند، عهد می بندیم همچون سالار شهیدان، حضرت حسین ابن علی(ع)،‌ و یاران با وفایش در مقابل هیچ قدرتی استکباری سر تعظیم فرود نیاورده و آمریکا را زیر پا له خواهیم کرد و اعلام می داریم تلاش های نافرجام و بیهوده جبهه استکبار جهانی و ایادی منطقه ای آنان در فتنه افروزی های کشورهای حامی محور مقاومت همچون لبنان و عراق همانند دیگر اقدامات سست بنیادشان به برکت خون شهدای مقاومت نقش بر آب خواهد شد.

 

تشکل های دانشجویی انقلابی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان

12 آبان ماه 98

کلیدواژه ها


بیانیه 13 آبان اصفهان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار