جشنواره ققنوس

انتصاب اعضای شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جشنواره «ققنوس»

اعضای شورای سیاست‌گذاری «پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس» دانشگاههای تهران بزرگ، با صدور احکام جداگانه ای از سوی دکتر حمید بالایی منصوب شدند.


به گزارش روابط عمومی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگحمید بالایی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ و رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره در احکامی جداگانه، مهرداد توکلی، امیر ادیبی، محمدعلی ترابی، شیما محمدی، زهرا شهرابی فراهانی، محسن جهانی، سجاد فخرایی، سیدمرتضی رضوی و سید محمد امین حسینی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره منصوب کرد.

در بخشی از متن احکام صادره اعضای این شورا آمده است: با عنایت به ضرورت و اهمیت بهره گیری از تجربیات و نظرات کارشناسانه و با توجه به سوابق مفید جنابعالی در حوزه های فرهنگی,  هنری و اجرایی؛ به موجب این حکم، به عنوان «عضو شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس» تهران بزرگ منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال و با برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از توان و همکاری مجموعه‌های دانشگاهی، فرهنگی، پنجمین دوره جشنواره هنری دانشجویی ققنوس در سطح دانشگاهی تهران بزرگ به نحو شایسته برگزار شود.

پنجمین دوره جشنواره هنری- دانشجویی ققنوس  با هدف الگوسازی هنر انقلابی و حماسی در دانشگاه، شناسایی و معرفی استعدادهای هنری و توانمندسازی هنرمند انقلابی و با تشکیل دبیرخانه ای دائمی در ساختمان شهید وزوایی، لانه جاسوسی سابق آمریکا آغاز به کار کرده است./ت

ارسال نظر


captcha