برگزاری «یادواره شهدای دانشجوی مقاومت» در اربعین/ افزایش آمار حضور دانشجویان در کربلا

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشوربا اشاره به برگزاری « یادواره شهدای دانشجوی جبهه مقاومت» در نجف، کربلا و مسیر پیاده‌روی اربعین گفت: امسال آمار حضور دانشجویان در پیاده روی اربعین از رشد بسیار بالایی برخوردار بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / امیر وجدانی نیا معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور  با اشاره به حضور گسترده و پر شور دانشجویان در راهپیمایی اربعین گفت: امسال آمار حضور دانشجویان در پیاده روی اربعین هم به لحاظ کمی و به هم به لحاظ کیفی از رشد بسیار بالایی برخوردار بود.

وی افزود: ما امسال توانستیم در سه نقطه یعنی در شهر نجف، همچنین در یکی از موکب‌های دانشجویی در مسیر پیاده روی اربعین و در شهر کربلا در موکب بسیج دانشجویی « یادواره شهدای دانشجوی جبهه مقاومت» را برگزار کنیم.

وجدانی‌نیا اضافه کرد: برنامه ریزی‌ها برای برگزاری این یادواره از ماه‌ها قبل انجام شده بود و با لطف خدا توانستیم این برنامه را در ایام اربعین در سه نقطه برگزار کنیم و در تلاش هستیم در سال های آینده این برنامه را گسترش دهیم.

معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی کشور اظهار داشت: در این مراسم مردم و دانشجویان و خانواده شهدای دانشجوی عراقی حضور داشتند. همچنین در این مراسم شرکت کنندگان از نوای گرم مداحانی همچون میثم مطیعی و مهدی سلحشور بهره بردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار