یادداشت/ سیدامیرساداتی کرمی

دوقطبی سازی جامعه به "سازش یا جنگ" راهبرد همیشگی جریان نفاق در کل تاریخ


دوقطبی سازی جامعه به "سازش یا جنگ" راهبرد همیشگی جریان نفاق در کل تاریخ
 
تنها جریانی که در جامعه اسلامی، در حرکتی همچون حرکت حسین بن علی(ع) با هدف نفی و نابودی طاغوت و دشمن جنایتکار و فاسد وقت تشکیک ایجاد میکند و با علم به سخنرانی های مکرر این امام همام در علت قیام خود و به تبع آن سخنرانی های متعدد امام خمینی(ره) در فلسفه ی قیام این انقلاب علیه طاغوت جهانی ، و همچنین با مشاهده تمام خباثت ها و جنایت ها و تحریم های جبهه دشمن، در مواجهه با جبهه انقلاب اسلامی بازهم بر کوس تعامل و سازش می کوبد و منطق و تدبیر و عقلانیت را در ارزشمدار و دین مدار نبودن تصمیم ها و رفتارهای سیاسی می داند! و حاضر است تا شرف و غیرت یک ملت را نیز به رای بگذارد!، جریان "نفاق"است. تنها جریان نفاق است که مدام تلاش میکند تا افکار عمومی را از مطالبه کم کاری ها و ناکارآمدی ها و ضعف در مدیریت خود، به قرار گرفتن در دوقطبی دروغین انقلابی بودن یا مرفه بودن! تبری از دشمن داشتن یا منافع خویش را حفظ کردن؛ حراست از ناموس یا حفاظت از جان! و...، و در حقیقت موضوع، دوقطبی "سازش یا جنگ" دعوت کند.
بنی صدر مصداق خوبی برای این روش منافقانه بود که امروز سرنوشتش دستمایه عبرت نسلهای بعد انقلاب گشته است.
البته بزرگترین اشتباه محاسباتی این جریان، عدم شناخت درست ملت ایران است که در ۴۰ سال گذشته در هر عرصه ای که نیاز به اظهار نظر و حضور بود، با حضور و رای حداکثری مشی انقلاب اسلامی که برگرفته از افکار و رفتار حسین (ع) است را انتخاب نموده و به دشمنان این ملت و انقلاب ثابت کرده که همچنان ارزشهای اسلام و انقلاب است که در اندیشه و عمل این ملت بعنوان شاخص قلمداد می گردد.
امیدوارم که نصیحت و تذکرات رهبر معظم انقلاب و جریان انقلابی در برخی مسئولین کارگر افتد تا خدای نکرده در آینده شاهد قرار گرفتن اسامی افراد دیگری از مسئولین این کشور در کنار افرادی همچون بنی صدر نباشیم.‌
 
سیدامیرساداتی کرمی-مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران

ارسال نظر


captcha