جلسه کمیته اربعین در سطح ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد.

جلسه کمیته اربعین در سطح ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ جلسه کمیته اربعین در سطح ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد، این جلسه بر اساس دستورالعمل و با دعوت از فعالان اربعین در ادوار گذشته تشکیل و در ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حسین پور مسئول محترم حوزه نمایندگی در ناحیه بسیج دانشجویی در خصوص اهمیت زیارت اربعین و نیز زیارت سیدالشهدا (علیه السلام) در کربلای معلی روایاتی را فرمودند؛ سپس آقای هاشمی مسئول ناحیه ضمن استفاده از تجارب فعالان اربعین در ادوار گذشته بیان داشتند که در ایام آتی با تشکیل جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان در خصوص تسهیل گری اعزام، حمایتهای لازم را خواهند داشت.

در ادامه مسئول اردویی ناحیه دانشجویی البرز عنوان کرد که بنای کار در اربعین امسال بر چهار محور است: 1. اعزام کاروان 2. امور آموزشی و محتوایی   3. اقدامات رسانه ای    4. موکبداری.

ورمرزیاری گفت: بر اساس محورهای فوق ناحیه اهتمام جدی بر تسهیلگری اعزام خواهد داشت از جمله پیگیری وام دانشجویی برای زیارت اولی ها، پیگیری موجه شدن غیبتها در ایام اربعین، هماهنگی و در اختیار قرار دادن موکبهای استانی و سایر موکبها مرتبط در نجف و کربلا جهت استراحت و اسکان دانشجویان.

وی افزود: اعزام کاروانهای خواهر و برادر و در سطح دانشگاهها، توسط دفاتر بسیج انجام خواهد گرفت و اقدامات رسانه ای نیز به سه بخش قبل و حین و بعد از اعزام تقسیم گردید.

در پایان پیشنهادات جمع بندی گردید و بنا بر این شد تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار